Тимошенко: В Україні не існує парламентаризму – "зелений шлакоблок", не думаючи, тисне на кнопки

Юлія Тимошенко Скріншот відео

У парламенті відсутній будь-який діалог чи дискусія, каже Юлія Тимошенко

Сьогодні в країні парламентаризму не існує, оскільки законопроєкти не пишуть у ВРУ, а приносять ззовні. Окрім того, у ВРУ відсутні діалог та дебати.

Про це в ефірі програми "Інтерв’ю з Литвиненко" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка, лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Політик заявила, що такої ситуації, як нині, в Україні не було ніколи. Юлія Тимошенко заявила, що в Україні нині не існує парламентаризму.

"Сьогодні в країні парламентаризму не існує. Чому? Три причини. Перше – не пишуться законопроєкти у парламенті. Вони приносяться ззовні. Друге – ніхто не розуміє, із тих, хто голосує за ці закони, за що вони взагалі голосують. Відсутній діалог, відсутні якісь дебати, покращення законів – нічого цього немає. Тобто, по суті, вже те, що пропонують депутати, не має ніякого змісту, бо це нікому не потрібно", – заявила Юлія Тимошенко.

Народна депутатка заявила, що представники "Слуги народу" навіть назв законопроєктів не вивчають.

"Наша фракція, інші фракції, які перебувають в опозиції, готують сотні правок, готують пропозиції, готують всі концепції і законопроєкти, як змінити ситуацію, як покращити закони, які вони хочуть приймати, – жодна правка не приймається, жодна дискусія не ведеться", – заявила Юлія Тимошенко.

Народна депутатка вважає, що складання депутатських повноважень на знак протесту ситуацію не змінить.

"Сьогодні є оцей шлакоблок у першій частині парламенту, перед трибуною, зелений шлакоблок, який тисне ці кнопки, не думаючи, що вони голосують. І коли ми опираємося якимось законам, які приймають всупереч здоровому глузду і національним інтересам України, там стоїть радість. Вони аплодують, вони один одного на селфі фотографують… У мене таке враження, що я знаходжуся просто у якомусь звіринці", – заявила Юлія Тимошенко.

Новини за темою: Монобільшість більше цікавлять власні шкурні інтереси, ніж інтереси держави, – Журавський

Як повідомляли, 17 січня голова Верховної Ради Дмитро Разумков закрив останнє пленарне засідання другої сесії Верховної Ради.

Після його виступу до трибуни парламенту вийшов прем'єр-міністр Олексій Гончарук та прокоментував своє рішення щодо заяви про відставку.

Окрім цього, нардепи 17 січня ухвалили низку законопроєктів. Зокрема щодо місцевого самоврядуваннязвільнили народного депутата Богдана Яременка з посади голови комітету з питань зовнішніх зв'язків, схвалили заяву до президента Італії щодо апеляції у справі Марківа. Також нардепи відхилили законопроєкт про створення Бюро фінансових розслідувань.Loading...