Тимошенко про уряд Гончарука: Це "технічні люди"

Юлія Тимошенко Скріншот відео

Уряд – це менеджери, які виконують технічну роботу і їм байдужий політичний контекст, каже народна депутатка

Члени чинного Кабміну – це "технічні люди", у яких немає власних політичних, кар’єрних амбіцій, немає власних амбіцій державних діячів.

Про це в ефірі програми "Інтерв’ю з Литвиненко" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка, лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко заявила, що те, що нині у ВРУ продемонстрував очільник уряду Олексій Гончарук, коли уряд вчасно не прийшов, а потім повернувся і пішов без відповідей на запитання парламентарів, свідчить про одне: "Їм глибоко плювати на те, що думає про них парламент, що думає про них суспільство".

Народна депутатка заявила, що члени уряду – це "технічні люди".

"У них немає власних амбіцій політичних, кар’єрних, у них немає власних амбіцій державних діячів. Це, практично, виконавці, менеджери, які виконують технічну роботу і їм байдужий політичний контекст", – заявила Юлія Тимошенко.

"Якщо хтось думає, що, міняючи якісь прізвища, які нічого не означають, на цих посадах, ми будемо думати, що це щось змінить, це буде велика помилка та втрата часу", – додала Тимошенко.

Новини за темою: Наташа Влащенко щодо заяви Гончарука про відставку: Це технологічний хід

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку після скандалу у мережі щодо аудіозапису його розмови із заступницею голови Нацбанку Катериною Рожковою й  міністеркою фінансів Оксаною Маркаровою. На запису він визнає, що "повний профан в економіці", а президент Володимир Зеленський має "дуже примітивне розуміння економічних процесів".

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський вимагав від правоохоронних органів за два тижні встановити причетних до запису розмов під час зустрічі прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністрів і представників Національного банку України.

Ввечері 17 січня стало відомо, що президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком і поставив перед урядом низку важливих завдань.

Loading...