live

Суд заарештував майже 250 млн гривень оточення Януковича

Експрезидент України Віктор Янукович з відкритих джерел

Арештовані 247 млн гривень передали в АРМА

Слідчий суддя наклав арешт на 247 млн гривень оточення колишнього президента Віктора Януковича у "Міжнародному інвестиційному банку". Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

Згідно з повідомленням, арешт на кошти був накладений 13 січня, а вчора, 16 січня суд прийняв рішення про передачу цієї суми в управління АРМА (Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів). Ці гроші були заарештовані у кримінальній справі щодо відмивання доходів за фінансовими операціями оточення Януковича.

Наразі вивчається питання законності перебування коштів ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку" на рахунках ВАТ "Міжнародний інвестиційний банк", встановлюються причетні до цього рішення.

В Офісі генпрокурора додали, що на сьогодні проводяться слідчі дії для притягнення до кримінальної відповідальності інших осіб, причетних до легалізації незаконних доходів за фінансовими операціями на суму майже 84 млн доларів.

Нагадаємо, Київський Печерський районний суд наклав арешт на грошові кошти на банківських рахунках ПАТ "Київметробуд" та його відокремлених підрозділах. В подальшому Офіс Генерального прокурора звернеться до суду з клопотанням про передачу цих коштів в АРМА з можливістю виплат на будівництво метрополітену під контролем держави.Loading...
Loading...
Loading...