live

Суд арештував рахунки "Київметробуд" у справі щодо розтрати коштів при будівництві метро на Виноградар

Частина тунелю метро на Виноградарь Facebook

Офіс Генерального прокурора звернеться до суду з клопотанням про передачу коштів в АРМА

Київський Печерський районний суд наклав арешт на грошові кошти на банківських рахунках ПАТ "Київметробуд" та його відокремлених підрозділів. Про це повідомляє пресслужба Генеральної прокуратури.

Згідно з повідомленням, вчора, 16 січня, в рамках кримінального провадження для запобігання шахрайському заволодінню бюджетними коштами посадовими особами ПАТ "Київметробуд" та підконтрольних керівництву ПАТ інших підприємств під час будівництва дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі Києва.

Зазначається, що в подальшому Офіс Генерального прокурора звернеться до суду з клопотанням про передачу цих коштів в АРМА (Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів) з можливістю виплат на будівництво метрополітену під контролем держави.

Раніше повідомлялося, що терміни завершення будівельних робіт із продовження Сирецько-Печерської лінії метрополітену Києва відкладаються на рік. Через зміну керівництва роботи відбуваються не в повному обсязі.

Нагадаємо, у КП "Київський метрополітен" заявили, що протягом 2019 року послугами підземки скористалися 495 млн 300 тис. пасажирів, що на 700 тис. менше, ніж у попередній рік. 

Loading...