live

Сьогодні стане відомо, коли тіла загиблих в авіакатастрофі в Ірані українців доставлять на батьківщину, - Пристайко

Міністр закордонних справ анонсував нове перемир'я на Сході України Офіс Президента

Наразі завершується консульський процес

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що тіла всіх українців, загиблих у авіакатастрофі лайнера Boeing 737 в Ірані, вже ідентифіковано, і пізніше в п'ятницю буде повідомлено точну дату їх транспортування на батьківщину.

"Всіх громадян України ідентифіковано. Сьогодні буде повідомлено, коли тіла українських громадян буде доставлено до України. Це просто потребує завершення невеликих технічних процесів", - сказав міністр, виступаючи у Верховній Раді України під час години запитань до уряду, повідомляє Інтерфакс.

За його словами, наразі завершується консульський процес. Міністр також наголосив, що з питання виплати компенсацій наразі юридичні команди "МАУ", Міністерства закордонних справ, Міністерства юстиції працюють з юристами, що представляють страхову компанію та іранський уряд.

Новини за темою: Представник Ірану приїде в Україну наступного тижня, - Пристайко

Пристайко зазначив, що гроші, виділені сім'ям загиблих від українського уряду, "не мають жодного відношення до компенсації".

Новини за темою: Авіакатастрофа "МАУ" в Ірані: Чи можливо сплутати літак з ракетою

Нагадаємо, 8 січня в Тегерані розбився літак української авіакомпанії "МАУ" зі 176 особами на борту, що загинули. Серед загиблих - 11 громадян України.

Вранці 11 січня Іран визнав, що випадково збив український пасажирський літак "МАУ", прийнявши за "ворожу ціль".

Сьогодні міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що офіційний представник Ірану приїде до України наступного тижня для надання офіційних роз'яснень щодо катастрофи українського літака "МАУ", який розбився поблизу Тегерану. Loading...
Loading...
Loading...