Шуфрич назвав прізвища тих, хто може стати прем'єром

Народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Нестор Шуфрич

"Якщо це не буде сильна політична, самодостатня фігура, яка отримає довіру в Володимира Зеленського і Зе-команди, то це буде тінь Зеленського"

Якщо все таки прем'єр-міністр України Олексій Гончарук піде у відставку, на цій посаді його може замінити якийсь технократ із "соросівського ящика", або якась інша фігура з Кабміну чи незалежна особа, яка зможе працювати з провладною командою.

Таку думку під час брифінгу представників фракції "Опозиційна платформа – За життя" в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Нестор Шуфрич.

"Візьму на себе сміливість припустити, що це може бути або якийсь технократ, якого знову витягнуть звідкись із "соросівського ящичка", це може бути Аваков, теоретично це може бути Богдан, хоча там правда, треба розібратись із законом про люстрацію, може бути хтось із діючих членів Кабміну, хоча, якщо чесно, із діючих ніхто не готовий взяти на себе відповідальність, бути фактично, якщо не першою, то точно не другою людиною в державі", – зазначив народний обранець.

За його словами, треба розуміти, що якщо це не буде сильна політична, самодостатня фігура, яка отримає довіру в Володимира Зеленського і Зе-команди, то це буде тінь Зеленського.

"Тобто, якщо це не буде фігура типу Авакова, умовно кажучи, чи фігура типу Тимошенко, я зараз в даному випадку не кажу, що це кандидат на посаду прем'єр-міністра, я говорю про самодостатні політичні фігури, які можуть працювати разом із Зе-командою, але, які не є на 100% залежними від Зе-команди. Тому, чи буде це масштабна політична фігура добре відома, з досвідом, або це буде якийсь "соросівський технократ", або це буде хтось із теперішніх політиків, ми скоро побачимо", – прокоментував Шуфрич.

Нагадаємо, раніше в мережі з'явився запис, де нібито прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова і глава Мінфіну Оксана Маркарова обговорювали курс долара й економічні питання перед зустріччю з президентом Зеленським.

Також на запису чутно, як чоловічий голос, схожий на голос прем'єра, стверджує, що "він повний профан в економіці", а у "Зеленського дуже примітивне розуміння економічних процесів".

Незабаром з'явилася друга частина прослуховування наради Гончарука. На відео чути, як Гончарук побоюється, що склад нового Кабміну будуть звинувачувати в тому, що він "ухандохав економіку". Далі високопоставлені особи обговорюють стратегію розвитку України. Згодом було оприлюднено і третю частину записів.

У "Слузі народу" заявили, що нібито таких компроматів на Гончарука 14.

Своєю чергою у Кабміні заявили, що уряд не має інформації про справжність жодного аудіо- або відеозапису, які поширюються в мережі Інтернет.

Сьогодні стало відомо, що Гончарук написав заяву про відставку і передав його президенту. Той прийняв документ для розгляду.

Loading...