live

РНБО відреагувала на витік персональних даних з порталу вакансій

РНБО. Фото rnbo.gov.ua

Було оперативно організовано роботу щодо виявлення вразливості та подолання наслідків

Робоча група з реагування на кіберінциденти та протидії кібератакам на державні інформаційні ресурси при Національному координаційному центрі кібербезпеки (НКЦК) на засіданні в РНБО розглянула витік частини персональних даних українських громадян порталу career.gov.ua.

Про це повідомляє пресслужба РНБО.

Зазначається, що члени робочої групи – представники Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Департаменту кіберполіції Національної поліції України, фахівці Апарату РНБО України розглянули питання щодо вразливості Єдиного порталу вакансій (career.gov.ua) Національного агентства України з питань державної служби, що призвело до витоку частини персональних даних українських громадян.

Наголошується, що НКЦК оперативно організував роботу щодо виявлення вразливості, подолання її наслідків та забезпечення сталої роботи порталу career.gov.ua і належного захисту персональних даних.

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов повідомив, що в Україну з Ірану повертається частина українських фахівців, які працювали на місці падіння літака Boeing 737-800NG авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" рейсу PS752.Loading...
Loading...
Loading...