live

Рада звільнила Яременка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

Скандал з Богданом Яременком досі не забули

112.ua

За відповідне рішення проголосували 317 нардепів

Верховна Рада ухвалила постанову №2751 про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання". Трансляцію наживо веде телеканал ZIK.

Проєктом пропонується:

  • обрати Мережка Олександра Олександровича – народного депутата України, члена депутатської фракції "Слуга народу" Головою Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, увільнивши його від виконання обов’язків члена Комітету з питань правової політики;
  • обрати Яременка Богдана Васильовича – народного депутата України, члена депутатської фракції "Слуга народу" членом Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, увільнивши його від виконання обов’язків Голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва;
  • обрати В’ятровича Володимира Михайловича – народного депутата України, члена депутатської фракції "Європейська солідарність" членом Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Онлайн-трансляція ранкового засідання доступна за посиланням.

Нагадаємо, 29 жовтня під час роботи в сесійному залі парламенту народний депутат від "Слуги народу" Богдан Яременко переписувався в онлайн-мережі знайомств. У ході листування одна з жінок назвала свою ціну та умови. Через деякий час нардеп переглядав профілі жінок у соцмережі для знайомств Tinder.

Коли інформація про це була опублікована, Богдан Яременко назвав свої дії свідомою провокацією журналістів, у тому числі опублікував пост про це у Facebook. Однак через деякий час пост видалив і вибачився.

За даними ЗМІ, його змусив вчинити так пранкер, відомий під ніком "Джокер", який деякий час листувався з нардепом Богданом Яременком під виглядом генпрокурора Руслана Рябошапки.

Згодом Яременко вибачився з трибуни Верховної Ради. Він заявив: вважає, що ті, хто публікував зображення з його листуванням, користувалися краденим.

Пізніше він написав заяву про відставку, однак підкреслив, що згоден піти тільки після відповідного рішення фракції.

Згодом на засіданні фракції "Слуга народу" ухвалили рішення про необхідність переобрання голови комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.  Але його виконання розтяглося в часі.Loading...
Loading...
Loading...