Наташа Влащенко щодо заяви Гончарука про відставку: Це технологічний хід

ZIK

"Скоріш за все, пан Гончарук залишиться у своєму кріслі"

Заява прем’єр-міністра України Олексія Гончарука про відставку – це технологічний хід, і це підтверджується тим, що він подав цю заяву президенту, а не у парламент.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявила генеральна продюсерка телеканалу ZIK Наташа Влащенко.

Наташа Влащенко зауважила, що заява очільника уряду Олексія Гончарука про відставку не стала для неї несподіванкою, оскільки вважає, що йдеться про "технологічний хід".

"Абсолютно зрозуміло, що це такий технологічний хід, бо скандал великий, і пану Гончаруку потрібно було якось реагувати, але думка про те, що це технологічний хід, підтверджується саме тим, що він подав цю заяву президенту, а не у Верховну Раду. Він прекрасно знає, що, згідно із законом, він мав принести цю заяву пану Разумкову. На жаль, він цього не зробив, він знав, що сьогодні останній день сесії, що депутати йдуть у відпустку і рішення до кінця сесійного дня прийняте не було. Отже, як розвиватимуться події, сказати важко, але ж зрозуміло, що, скоріш за все, пан Гончарук залишиться у своєму кріслі", – прогнозує Наташа Влащенко.

Новини за темою: СБУ відкрила справу через прослушку Гончарука

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку після скандалу у мережі щодо аудіозапису його розмови із заступницею голови Нацбанку Катериною Рожковою й  міністеркою фінансів Оксаною Маркаровою. На запису він визнає, що "повний профан в економіці", а президент Володимир Зеленський має "дуже примітивне розуміння економічних процесів".

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський вимагав від правоохоронних органів за два тижні встановити причетних до запису розмов під час зустрічі прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністрів і представників Національного банку України.

Більше читайте тут: "Відставка Гончарука: Весна прийде – будемо звільняти".

Loading...