live

Медведчук: Заява Гончарука - це дешевий варіант розіграшу того, що він готовий піти у відставку

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Заява прем'єр-міністра Олексія Гончарука – це дешевий варіант розіграшу того, що він готовий піти у відставку. Про це голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, спілкуючись з журналістами в кулуарах Верховної Ради, повідомляє ZIK.

"Безумовно, і Гончарука, і весь уряд з урахуванням факту та наслідків їхньої діяльності потрібно відправити у відставку, але те, що він зробив – це просто дешевий варіант розіграшу того, що він готовий піти у відставку", - зазначив нардеп.

При цьому Медведчук наголосив, що заяву про відставку з посади керманича уряду мав написати не президенту з правом передачі до парламенту. "Відповідно до статті 115 Конституції України, він повинен зі схожими заявами звертатись до Верховної Ради. І якщо б він звернувся, то Верховна Рада повинна була б включити її в порядок дня і розглядати це питання за всіма нормами, передбаченими законом про регламент. Він її написав в адміністрацію, подав президенту. Президент, звичайно, з цим не погодиться і ми про це дізнаємось найближчим часом. Тому я називаю це дешевим піар-ходом Гончарука, дешевим піар-ходом влади в цілому, яка на жаль, на превеликий жаль, нічим не закінчиться", - пояснив політик.

Нагадаємо, раніше в мережі з'явився запис, де нібито прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова і глава Мінфіну Оксана Маркарова обговорювали курс долара й економічні питання перед зустріччю з президентом Зеленським.

Також на запису чутно, як чоловічий голос, схожий на голос прем'єра, стверджує, що "він повний профан в економіці", а у "Зеленського дуже примітивне розуміння економічних процесів".

Незабаром з'явилася друга частина прослуховування наради Гончарука. На відео чути, як Гончарук побоюється, що склад нового Кабміну будуть звинувачувати в тому, що він "ухандохав економіку". Далі високопоставлені особи обговорюють стратегію розвитку України. Згодом було оприлюднено і третю частину записів.

У "Слузі народу" заявили, що нібито таких компроматів на Гончарука 14.

Своєю чергою у Кабміні заявили, що уряд не має інформації про справжність жодного аудіо- або відеозапису, які поширюються в мережі Інтернет.

Сьогодні стало відомо, що Гончарук написав заяву про відставку і передав її президенту. Той прийняв документ для розгляду.

Loading...