Медведчук: Щоб відправити Гончарука у відставку, потрібні голоси "Слуги народу", а їх точно не буде

Голова політради партії Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Депутат зазначив: щодо прем'єр-міністра у партії "Опозиційна платформа - За життя" є більш раціональні пропозиції

Щоб відправити прем'єр-міністра Олексія Гончарука у відставку, потрібні голоси членів партії "Слуга народу", а їх точно не буде. Про це голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, спілкуючись з журналістами в кулуарах Верховної Ради, повідомляє ZIK

"Я вам хочу сказати, що щодо прем'єр-міністра Гончарука у нас є більш раціональні пропозиції. Сьогодні багато, в тому числі і депутати, і політики, говорять, що Гончарук і уряд в цілому отримали імунітет по відношенню до того, що їх не можна відправити у відставку упродовж року після затвердження програми уряду. Дійсно, така норма є в Конституції, але дійсно є і інше, що за 4 місяці реалізації так званої програми уряду Гончарука абсолютно нічого не зроблено в головних напрямках, в напрямках покращення інвестиційного клімату, не зроблено нічого для зменшення тарифів, нічого не зроблено для залучення інвестицій і відкриття нових робочих місць, і тому програма сьогодні не працює, її реалізацією уряд не займається", - зазначив нардеп.

Медведчук розповів, що вчора його партія запропонувала внести проєкт постанови у Верховну Раду про скасування постанови ВР, якою була затверджена програма уряду.

"Якщо у Верховній Раді потрібно відправити у відставку Гончарука, не розглядати його дешеві піар-ходи, пов'язані з заявою, а дійсно відправити його у відставку, то тоді треба відмінити цю постанову і після цього розглянути його відставку, так як він буде позбавлений імунітету", - наголосив політик.

Депутат зазначив, що для того, щоб відправити у відставку пана Гончарука, потрібні голоси фракції "Слуги народу", а таких "голосів сьогодні точно не буде".

"Тому, на жаль, відставка ні в одному, ні в іншому випадку сьогодні, тобто в цьому місяці, ні в наступному не відбудеться", - резюмував Медведчук.

Нагадаємо, раніше в мережі з'явився запис, де нібито прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова і глава Мінфіну Оксана Маркарова обговорювали курс долара й економічні питання перед зустріччю з президентом Зеленським.

Також на запису чутно, як чоловічий голос, схожий на голос прем'єра, стверджує, що "він повний профан в економіці", а у "Зеленського дуже примітивне розуміння економічних процесів".

Незабаром з'явилася друга частина прослуховування наради Гончарука. На відео чути, як Гончарук побоюється, що склад нового Кабміну будуть звинувачувати в тому, що він "ухандохав економіку". Далі високопоставлені особи обговорюють стратегію розвитку України. Згодом було оприлюднено і третю частину записів.

У "Слузі народу" заявили, що нібито таких компроматів на Гончарука 14.

Своєю чергою у Кабміні заявили, що уряд не має інформації про справжність жодного аудіо- або відеозапису, які поширюються в мережі Інтернет.

Сьогодні стало відомо, що Гончарук написав заяву про відставку і передав її президенту. Той прийняв документ для розгляду.

Також дивиться відео: Гончарук залишає сесійну залу Ради під крики "Ганьба!"

Loading...