live

"Легітимізована корупція": Гавриш заявив, що раніше держслужбовці не посміли б вимагати захмарних виплат

Степан Гавриш Скріншот відео

Бо це виглядало б досить критично, з точки зору виборців, каже Степан Гавриш

Раніше державні службовці не отримували надвисоких виплат і навіть не сміли виступати з подібною позицією перед суспільством.

Про це в ефірі спецпроєкту з Юлією Литвиненко в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат попередніх скликань, перший заступник секретаря РНБО у 2008-2011 роках Степан Гавриш.

Степан Гавриш зауважив, що раніше отримувати такі премії, як нині отримують високопосадовці, було неможливо.

"Таких грошей державні службовці не отримували, і більше скажу – вони не сміли виступати з подібною позицією перед суспільством, оскільки вона виглядала досить критично з точки зору виборців. Усі боролися за виборців. Крім того, були досить міцні позиції у команди навколо президента, було багато людей, які жили ще певними моральними усталеними принципами, і вони вважали, що державний службовець, все ж таки, має мати певний вигляд як людина, яка служить суспільству. Не без того, що були премії, звичайно, виписувались якісь, але щоб говорити про такі розміри, таке співвідношення між зарплатою звичайних людей та держслужбовців, не було", – заявив Степан Гавриш.

Гість студії заявив, що надвисокі виплати високопосадовцям в Україні – це легітимізована корупція та певна форма мародерства, яка ними навіть не усвідомлюється.

Новини за темою: Розенко про "космічні" виплати посадовцям: Які ж "прориви" сталися за пів року?

Як повідомляли, міністр культури України Володимир Бородянський та його заступники у грудні, загалом, задекларували заробітної плати на суму 2 мільйони 70 тисяч гривень.

Раніше, 10 січня, стало відомо, що глава "Укрпошти" Ігор Смілянський буде отримувати на місяць майже 2 мільйони.

А 13 січня стало відомо, що топ-менеджмент "Нафтогазу" отримає премію в розмірі 1% від 2,9 мільярда доларів, які виплатить Україні російський "Газпром". Топ-менеджери отримають близько 29 мільйонів доларів або 700 млн гривень.

Більше на цю тему читайте: "Високі зарплати для чиновників і депутатів, або Виплати у конвертах?"Loading...
Loading...
Loading...