live

Кузьмін про закон про медіа: В Україні готується "інформаційний Освенцим"

народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін Скріншот ZIK

"Законом запроваджуються такі норми, які не дадуть розвиватися демократичному суспільству"

Закон про медіа покладе в Україні кінець свободі слова і демократичним перетворенням.

Про це під час брифінгу в кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін.

Парламентар підсумував засідання парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, де сьогодні розглядали законопроєкт про медіа, який отримав чималий резонанс в Україні, такими словами: "Йому більше підходить назва "з установлення цензури та придушення свободи слова в Україні".

Ренат Кузьмін пояснив, чому так вважає: "Сьогодні, незважаючи на протести представників фракції "Опозиційна платформа – За життя", незважаючи на протести громадськості, незважаючи на протести журналістських організацій, незважаючи на негативні висновки Головного науково-експертного управління Ради, Комітет все ж таки проголосував за драконівський, абсолютно антидемократичний закон про медіа. Цим законом в країні запроваджується цензура, цим законом в країні запроваджуються драконівські засоби контролю, за всім медіапростором, цим законом запроваджуються жорсткі обмеження для медіа, у тому числі для блогерів. Цим законом запроваджуються такі норми, які не дадуть розвиватися демократичному суспільству".

Новини за темою: Микола Скорик: Законопроєкт про медіа припиняє свободу слова

Народний депутат зауважив, що, попри спроби опозиційних політиків не дати проголосувати щодо скандального законопроєкту, "слуги народу" своєю монобільшістю заблокували ці спроби та проголосували за внесення законопроєкту про медіа у сесійний зал.

"Повторюся: я сподіваюся, що цей закон у парламенті не пройде, бо цей закон покладе в Україні кінець свободі слова і демократичним перетворенням", заявив Ренат Кузьмін та зауважив, що, фактично, нині в Україні готується "інформаційний Освенцим".

Як повідомляли, з 15 січня у низці українських міст люди вийшли на акції протесту проти запровадження цензури. Зокрема, протестували у Львові, а також в Одесі.

17 січня у Києві активісти прийшли з акцією протесту до будівлі, де засідав парламентський Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики.Loading...
Loading...
Loading...