live

Гончарук пішов на імітацію відставки, – Вадим Карасьов

Політолог Вадим Карасьов З відкритих джерел

Гончарука підтримав МВФ, каже політолог

Команда прем’єра Олексія Гончарука добре прорахувала ситуацію і зважилась на імітацію відставки. У підсумку, добилися того, що багато міністрів підтримали прем’єра. Він також отримав підтримку МВФ та президента України.

Про це в ефірі спецпроєкту з Юлією Литвиненко в ефірі телеканалу ZIK під час включення заявив політолог Вадим Карасьов.

Експерт прокоментував ситуацію з відставкою очільника уряду Олексія Гончарука. 

"Прем’єр показав своєю заявою, що він – людина президента, а по-друге, у президента сьогодні немає іншої кандидатури", – зазначив Вадим Карасьов.

"Сьогодні Зеленський не готовий до такої відставки Гончарука. Це перше. По-друге, це його команда дуже добре прорахувала, тому пішли на випередження, на таку імітацію відставки і добилися того, що багато міністрів підтримали прем’єра. По-друге, прем’єра підтримав Міжнародний валютний фонд, тому що він розуміє, що це новий прем’єр, новий Кабінет міністрів, і ця реформа, особливо, земельна реформа або ринку землі, вона просто зупиниться. І, по-третє, де-факто, хоча не таку гучну, але серйозну підтримку Гончарук отримав від президента", – зазначив Вадим Карасьов.

Новини за темою: СБУ відкрила справу через прослушку Гончарука

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку після скандалу у мережі щодо аудіозапису його розмови із заступницею голови Нацбанку Катериною Рожковою й  міністеркою фінансів Оксаною Маркаровою. На запису він визнає, що "повний профан в економіці", а президент Володимир Зеленський має "дуже примітивне розуміння економічних процесів".

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський вимагав від правоохоронних органів за два тижні встановити причетних до запису розмов під час зустрічі прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністрів і представників Національного банку України.

Ввечері 17 січня стало відомо, що президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком і поставив перед урядом низку важливих завдань.Loading...
Loading...
Loading...