live

Для водіїв та пішоходів вводять нові штрафи

Світловідбивні жилети фото - з відкритих джерел

У Верховній Раді зареєстрували законопроекти щодо правил дорожнього руху вночі

Троє народних депутатів від фракції “Слуга народу” зареєстрували законопроекти, якими збираються зобов'язати всіх учасників дорожнього руху в темну пору доби носити світловідбивні елементи, пише Автотема.

Один із законопроектів стосується пішоходів, які рухаються узбіччям чи проїзною частиною. Їх автори законопроекту хочуть зобов’язати в умовах недостатньої видимості та вночі виділити себе. За можливості — зробити це за допомогою світловідбивних елементів (стрічок, наклейок, жилетів). За порушення цієї вимоги законопроект передбачає штраф у розмірі 51 гривні.

Новини за темою: У Раді хочуть підвищити штрафи пішоходам за порушення правил дорожнього руху

Другий законопроект встановлює обов’язки для посадовців дорожніх служб забезпечувати будівельників, які працюють на дорозі, світловідбивними елементами. Також він встановлює обов’язки для водіїв, велосипедистів та погоничів тварин в темну пору доби чи в умовах поганої видимості знаходитись на дорозі у світловідбивних жилетах або кріпити на одяг світловідбивні стрічки чи наклейки. За порушення цих вимог передбачено штраф у розмірі 510 гривень.

Новини за темою: Зелені номери, нові знаки та штрафи: З 1 січня набуває чинності закон про електромобілі

Читайте також. Коли можна не платити штраф за євробляху, - "Дорожній адвокат".Loading...
Loading...
Loading...