live

Державна зрада: СБУ відкрила кримінальне провадження проти нардепів IX скликання за позовом активістів

Причиною заяви став проєкт закону про відкриття ринку землі

Перше засідання Верховної Ради IX скликання, 31 серпня 2019 року Zoya Shu/112.ua

Служба безпеки України розпочала досудове розслідування проти всього IX скликання Верховної Ради за заявою активістів громадської організації "Народна дія Львів".

Фото відповідної заяви опублікував у своєму Telegram-каналі журналіст Андрій Павловський.

Зокрема, СБУ зареєструвала кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.111 ККУ "Про Державну зраду".

Новини за темою: У Зеленського пояснили необхідність земельної реформи

Так, нардепи цього скликання звинувачуються у прийнятті "земельного" закону.

"Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 111 ККУ, за обставинами того, що вищі посадові особи держави та народні депутати України IX скликання вчинили державну зраду тим, що ініціювали прийняття у першому читанні законопроєкту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення" від 10.10.2019 №2178-10", - говориться у заяві Служби безпеки.

Заяву написано на ім'я заступника голови громадської організації "Народна дія Львів".

Відомо, що наразі триває досудове розслідування.

Заява СБУ щодо позову активістів ГО "Народна дія Львів" PavlovskyNews

Нагадаємо, 3 січня було опубліковано текст законопроєкту про ринок землі до другого читання.

Як повідомлялось раніше, Верховна Рада під крики "ганьба" ухвалила у першому читанні скандальний законопроєкт про запровадження ринку землі.

Голова аграрного комітету Микола Сольський заявляв, що до другого читання до документа надійшло понад дві тисячі правок. Згодом виявилося, що частину з них виключили. Через це сталося непорозуміння на попередньому засіданні комітету.

Новини за темою: Арахамія підтвердив, що ринок землі розгляне робоча група за участі "Опозиційної платформи - За життя"Loading...
Loading...
Loading...