Через новий закон про працю на вулиці вийдуть сотні тисяч, – Тимошенко

Юлія Тимошенко Скріншот відео

"Їм потрібен безправний "скот"

В Україні хочуть ухвалити нове трудове законодавство, яке діятиме на користь міжнародних корпорацій, а не працівників.

Про це в ефірі програми "Інтерв’ю з Литвиненко" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка, лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Народна депутатка заявила, що новий Трудовий кодекс, який планують ухвалити в Україні, буде на користь міжнародних корпорацій, які вже заходять в країну.

"Ці корпорації хочуть бачити тут не захищених людей, а вони хочуть мати тут безправний "скот", який буде працювати і обробляти їхні інтереси. Для того вони, приймаючи цей трудовий кодекс, скасовують, офіційно денонсують у перехідних положеннях 38 міжнародних конвенцій, які ратифіковані в Україні і які на міжнародному рівні захищають права працюючих людей. Вони хочуть з двох вихідних зробити один вихідний… Вони хочуть оплачувану відпустку замінити на неоплачувану. Вони хочуть зняти обмеження, які сьогодні у Конституції встановлені на тривалість робочого дня. У нас сьогодні трудове законодавство передбачає, що більше, ніж на 120 годин у рік понаднормових не може бути. Вони скасовують все це і скасовують вимогу про подвійну оплату за години, які перепрацювали люди", – заявила Юлія Тимошенко.

Народна депутатка додала, що представники профспілок уже попередили, що у разі, якщо законопроєкт буде ухвалено, то на вулиці вийдуть сотні тисяч протестувальників.

Новини за темою: Наталія Королевська: У новому законі про працю для українців готують "панщину"

Нагадаємо, Верховна Рада опублікувала текст проєкту закону № 2708 про працю. Ініціатором законопроєкту є Кабінет міністрів України. У новому проєкті, зокрема, прописано додаткові підстави для звільнення.Loading...