Арахамія підтвердив, що ринок землі розгляне робоча група за участі "Опозиційної платформи - За життя"

Лига

Буде працювати у неділю та понеділок

Народний депутат України, голова депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що стосовно понад чотирьох тисяч правок до закону щодо ринку землі буде працювати робоча група з фракцією "Опозиційна платформа - За життя".

Про це він сказав на брифінгу в кулуарах парламенту, який транслював телеканал ZIK.

Зокрема, Арахамія підтвердив інформацію співголови партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадима Рабіновича про те, що для розгляду законопроєкту про ринок землі буде створено робочу групу.

За його словами, цей законопроєкт могли знову відправити у комітет Верховної Ради з питань аграрної політики, на якому його б розглянули за нормальною процедурою, як за меморандумом, однак це може не спрацювати за політичними причинами.

Тому було вирішено у неділю зібрати робочу група, куди увійдуть він, голова комітету Микола Сольський і два представники "Опозиційної платформи – За життя", на якому спробують змоделювати, як дальше розглядати цей законопроєкт.

Новини за темою: Аграрії зустрічають Зеленського з роботи – хочуть поговорити про продаж землі

За його словами, це може бути об’єднання усіх понад 4000 правок за ідентичним принципом, або буде прийняте якесь інше рішення.

"Тобто ми за неділю і понеділок будемо розуміти, якщо ми знайшли компроміс, то ми підемо через комітет знову, а якщо не знайшли, то ми підемо одразу ж до зали", – наголосив він.

Арахамія зазначив, що про таку процедуру розгляду домовлено зі всіма фракціями.

Новини за темою: "Слуги народу" хочуть у лютому розглянути закон про ринок землі

Нагадаємо, народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович раніше заявив, що партія "Опозиційна платформа – За життя" домовилась з провладною партією "Слуга народу" створити робочу групу для розгляду законопроєкту про ринок землі.

"Всі визнали, що єдина перешкода на шляху до продажу землі для них – це партія "Опозиційна платформа – За життя", тому я так зрозумів, що з іншими у них є якесь розуміння в цьому питанні, з нами, звісно, що ні. Тому домовились створити робочу групу, яка буде працювати в неділю і понеділок, тому що в інші дні працює Рада, в яку увійдуть представники тільки двох фракцій: нашої і "Слуги народу". Де ми спробуємо ще раз пояснити, що можна і що не можна, які законодавчі перешкоди до цього. Вони погодились", – зазначив Рабінович.

 

Loading...