АМКУ вимагає від теплопостачальних компаній знизити тарифи

Антимонопольний комітет України. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Підставою є зменшення на понад 20% ціни на природний газ

Антимонопольний комітет України вимагає від теплопостачальних компаній зниження нарахувань споживачам за опалення та гарячу воду.

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Зазначається, що АМКУ рекомендував теплопостачальним компаніям та органам місцевого самоврядування вжити заходів щодо зміни розміру нарахувань за опалення і гарячу воду протягом опалювального періоду 2019/2020 року, у зв’язку зі зменшенням ціни на природний газ.

Також постачальникам тепла рекомендують забезпечити своєчасне інформування споживачів про здійснені заходи щодо зміни розміру нарахувань за опалення і гарячу воду.

А також "здійснити в повному обсязі перерахунки усім категоріям споживачів за ненадані, надані не в повному обсязі та/або невідповідної якості послуги, враховуючи умови аномально теплої зими".

Новини за темою: У Києві знизять тарифи на опалення і гарячу воду

АМКУ вважає, що підставою для зниження нарахувань є зменшення на понад 20% ціни на природний газ, що є основною складовою собівартості теплової енергії.

Тепловикам рекомендують робити перерахунок щомісяця, починаючи з січня 2020 року і до закінчення опалювального періоду.

Раніше повідомлялося, що Антимонопольний комітет України дав дозвіл компанії "Dragon Capital Investments Limited" на купівлю польського банку "Ідея Банк", що працює в Україні.

Loading...