live

Контроль пожежної безпеки: Кабмін зобов'язали регулярно звітувати

Фото: Офіс президента
загрузка...
загрузка...

Уряд повинен щоквартально інформувати президента про результати цієї роботи

Президент України Володимир Зеленський поставив Кабінету міністрів завдання – продовжити роботу щодо посилення контролю пожежної безпеки, покращення матеріально-технічного стану рятувальних підрозділів і служб.

Відповідний лист глава держави надіслав на ім'я прем'єр-міністра України Олексія Гончарука 16 січня 2020 року, повідомляє пресслужба Офісу президента.

Уряд повинен щоквартально інформувати президента про результати цієї роботи.

Лист було надіслано прем'єр-міністру у відповідь на повідомлення уряду, згідно з яким на 8 січня 2020 року проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки на 10374 об’єктах із 37006 об’єктів, які підлягають перевіркам (тобто проінспектовано 28%).

За результатами перевірок виявлено, що на 9208 об’єктах відсутні, несправні або не обслуговуються автоматичні системи протипожежного захисту, на 2066 системи електропостачання потребують заміни або ремонту, 3365 об'єктів потребують обладнання первинними засобами пожежогасіння.

Новини за темою: Гончарук доручив провести тотальну перевірку Держгеокадастру

Згідно з повідомленням Кабінету міністрів, перевірки за додержанням та виконанням вимог законодавства y сфері техногенної та пожежної безпеки тривають.

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання приписів до адміністративної відповідальності притягнуто 9934 керівники закладів і відповідальні посадові особи.

Новини за темою: У Києві проведуть перевірку "хрущовок"

Згідно з інформацією уряду, в державному бюджеті на 2020 рік видатки загального фонду для ДСНС на забезпечення діяльності сил цивільного захисту затверджені в сумі 12,3 млрд грн (що на 18,8% більше порівняно з 2019 роком). На придбання спеціальної аварійно-рятувальної (пожежної) техніки – 600,4 млн грн, на інші видатки (пальне, спецодяг, обслуговування техніки, послуги зв’язку тощо) – 233,3 млн грн.

Новини за темою: ​Зеленський підтримав перевірку "слуг народу" на поліграфі

Нагадаємо, 24 грудня 2019 року президент підписав Указ "Про невідкладні заходи щодо запобігання пожежній небезпеці в Україні". Документ спрямований на запобігання виникненню пожеж, що створюють загрозу життю та здоров’ю людей, можуть негативно вплинути на стан довкілля, економіки й національної безпеки, а також забезпечення оперативного реагування на такі пожежі.

 

Loading...
Loading...
Loading...