live

Юрій Загородній: Урядова команда – непрофесійна

ZIK Yародний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Юрій Загородній
загрузка...
загрузка...

"Рівень життя падає, економіка не працює"

Самі показники життєдіяльності держави та рівня життя людей підтверджують тезу про те, що уряд є непрофесійним.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Юрій Загородній.

"Для нашої політичної сили, "Опозиційної платформи – За життя", не було секретом, що до влади приходить непрофесійна програма. Особливо, ми у цьому переконалися у той день, коли призначався у стінах Верховної Ради, і за це призначення голосувала монобільшість, фракція "Слуга народу", коли призначався прем’єр-міністр теперішній – Гончарук, коли призначалися міністри, ми тоді бачили профнепридатність", – заявив Юрій Загородній.

Нардеп продовжив: "Ми переконалися у цьому, коли було затвердження програми дій уряду. Прем’єр стояв на трибуні, а програми він не зумів представити. Це був анонс чогось майбутнього, незрозумілого, без ніякої конкретики. Я тоді його слухав і поставив собі питання: чи прем’єр розуміє, в якій країні він є прем’єром?".

Юрій Загородній наголосив, що самі показники життєдіяльності держави та рівня життя людей підтверджують тезу про те, що уряд є непрофесійним.

"Рівень життя падає, економіка не працює, анонсований ріст ВВП, уже всі показники провалені, борги із заробітної плати зростають, борги за житлово-комунальні послуги зростають… Це говорить про те, що економікою в країні ніхто не займається", – констатував Юрій Загородній.

Новини за темою: "Слуги народу" просять СБУ провести розслідування через прослушку Гончарука

Нагадаємо, 15 січня на YouTube-каналі "Як обдурити президента" був опублікований аудіозапис з нібито розмовою Гончарука із заступником голови Національного банку України Катериною Рожковою і міністром фінансів Оксаною Маркаровою про курс долара і економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Перша частина аудіо вже наробила багато шуму. Зокрема, чоловік з голосом, схожим на голос Гончарука, каже неоднозначні слова на адресу Володимира Зеленського. А саме, що у президента "примітивне розуміння економічних процесів".

Новини за темою: Справа не у записах, а у тому, що вони непрофесіонали, – Бойко про уряд Гончарука

Кабмін навіть був змушений випустити офіційну заяву, в якій повідомив, що інформація про відставку Гончарука, чутки про яку з'явилися після публікації аудіо, не відповідає дійсності.

Згодом з'явилася друга частина прослушки наради у прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, де він каже, що у них "планів немає", владу звинуватять в тому, що вона "ухандохала економіку". Згадуються також довгоочікувані зимові премії, які керівництво країни якраз отримало.

Сам Гончарук зробив заяву, акцентувавши на тому, що і в уряду, і в президента є недоброзичливці.

Loading...
Loading...
Loading...