live

ЄС глибоко занепокоєний мілітаризацією Росією Криму

Shutterstock

ЄС рішуче засуджує акти агресії РФ проти України

Європейський Союз глибоко занепокоєний з приводу широкомасштабної мілітаризації Росією окупованого Кримського півострова.

Про це йдеться у заяві, виголошеній делегацією Євросоюзу під час засідання Форуму ОБСЄ зі співробітництва в галузі безпеки у середу у Відні, повідомляє Укрінформ.

"Ми висловлюємо глибоке занепокоєння з приводу широкомасштабної мілітаризації Кримського півострова з боку Росії, яка продовжує впливати на безпекову ситуацію в Чорноморському регіоні та за його межами", - зазначається у заяві.

Також нагадують, що ЄС рішуче засуджує акти агресії РФ проти України та не визнає незаконну анексію Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Європейський Союз вкотре закликав усі сторони виконати взяті на себе зобов’язання, оскільки "стійке політичне врегулювання конфлікту на сході України може бути досягнуто лише шляхом повного виконання Мінських домовленостей".

Новини за темою: Російська мілітаризація Криму несе загрозу східному флангу НАТО, – МЗС України

Нагадаємо, рішенням Ради ЄС було продовжено санкції щодо дій проти територіальної цілісності України до 15 березня 2020 року і внесено зміни в інформацію, що стосується 21 фізичної особи та 19 юридичних осіб.Loading...
Loading...
Loading...