live

Дубінський про несплату податків Вакарчуком: Відповідальності в країні немає ні за що

Як стало відомо, нардеп співав і в Юрмалі під час Іловайського котла

Народний депутат України від фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський на брифінгу в кулуарах парламенту прокоментував ситуацію щодо Святослава Вакарчука. Про це повідомляє телеканал ZIK.

Запитання журналіста: "Андрій Портнов оприлюднив результати розслідування, які доводять, що Вакарчук роками мінімізував прибутки. Також стало відомо, що він співав і в Юрмалі під час Іловайського котла. Чи повинна ця людина скласти мандат?"

Дубінський зазначив: "Я не думаю, що ця людина повинна складати мандат, у нас ґвалтівники не складають мандат. У нас кнопкодави не складають мандат, у нас людина, яка вважає, що президент не розуміється на економіці, у нього якась пустота в голові не складає повноваження голови уряду. У нас немає відповідальності за дії, які направлені проти державності, проти бюджету, проти власної країни. Відповідальності в країні немає ні за що. Це доводять дії генерального прокурора, це доводить те, що Порошенко досі там у залі повчає нас чим займатись, це доводять дії пана Вакарчука, який не сплачує податки, але може всім розказувати, як нам правильно жити і що робити. Це доводить Стерненко, який вбив двох людей і якого ніяк не можуть посадити у в'язницю, чи надати йому підозру, чи відправити його у суд. У нас немає ні за що відповідальності, як то, кажуть роби що хочеш".

Нагадаємо, раніше адвокат Андрій Портнов заявив, що Вакарчук вкрав у армії мільйонні податки, які повинен був заплатити від концертів.

Loading...
Loading...
Loading...