"Вова" і олів'є. З'явилася третя частина "записів Гончарука" про Зеленського

Олексій Гончарук kmu.gov.ua

Голос, схожий на голос Гончарука, повідомляв, що потрібно представити президенту Зеленському реалістичний прогноз у країні на наступні три роки

У мережі опублікували третю частину розмови нібито прем'єр-міністра Олексія Гончарука, міністра фінансів Оксани Маркарової і двох заступників голови Нацбанку, Катерини Рожкової та Дмитра Сологуба.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на Youtube.

У розмові обговорювали ревальвацію гривні та економічну стратегію розвитку України, де прозвучала пропозиція "а давайте будемо щось робити!".

"Льошо, наступного року, якщо приватизація включається нормально, і, умовно кажучи, у нас така ситуація, коли люди починають впроваджувати ресурси, щоб щось будувати... Давайте тоді шукати. Не шукати, а завдання ставити... Умовно там. Якщо наше завдання, крім того, щоб сільське господарство щось виробляло, нам завжди треба залучати тих, хто буде будувати щось. Ну, коротше, зрозуміло. Насправді ми коли були останній раз, всі ці чинники назвали. І газ - і населенню добре. І зарплати. Зараз треба систематизувати", - повідомляла нібито Рожкова.

Новини за темою: Гончарук після скандалу зі злитим в інтернет аудіо заявив, що його не залякати

Також голос, схожий на голос очільника Кабміну, повідомляв, що потрібно представити президенту Зеленському реалістичний прогноз у країні на наступні три роки.

"Мені здається, головне питання - реалістичний і довгостроковий прогноз. Реалістичний. Ми розуміємо, що все там насправді до осені отримаємо. Може, до літа. Концесія... Те саме. У нас є більш-менш реалістичний прогноз. Те, що ми маємо представити президенту і сказати: на наш погляд, у наступні три роки ситуація в країні буде така. І ось там більш-менш детально... З огляду на цей маневр, нам треба слабкі сторони. Хто програє? Це два моменти, як ми рятуємо", - йдеться у записі.

Новини за темою: У "Слузі народу" сказали, що злита в Інтернет "розмова Гончарука" склеєна

"Дивіться. Скажу людською мовою на... Йому (Зеленському. - Ред.) треба сказати: дивись, Вово, те, що зараз курс менший, означає, що олів'є наступного року на наступному новорічному столі", - казав нібито прем'єр.

Новини за темою: Гончарук поїхав в Офіс президента замість засідання фракції, - депутати

Його думку продовжив Сологуб: "не буде дорожчим, ніж цього!".

Однак Маркарова йому заперечила: "Не факт!".

Нагадаємо, 15 січня у мережі опублікували запис наради у прем'єр-міністра Олексія Гончарука щодо ситуації із курсом гривні, де він нібито висловив неоднозначні думки щодо президента Володимира Зеленського.

На записі "прем'єр" стверджує, що гіпотетично потрібно пояснити Зеленському, що гривня зміцнюється, оскільки її сильно розхитували перед виборами. А тепер люди побачили, що боятися нема чого, тому що "сильний президент". "У нього немає в голові цього. Треба показувати і треба, щоб виглядало дуже реалістично, будемо говорити", - сказав "прем'єр".

Новини за темою: "Соросята ухандохали економіку": З’явилася друга частина прослушки наради у Гончарука

Своєю чергою у пресслужбі Кабміну заявили, що інформації про справжність запису у них немає, заяви про відставку прем'єр не писав.

Сам Гончарук сьогодні зробив заяву, акцентувавши на тому, що і в уряду, і в президента є недоброзичливці.

Loading...