live

Це вирок для уряду: Володимир Кацман про премії міністрів і "записи Гончарука"

ZIK
загрузка...
загрузка...

"Як так сталося, що вчителям обіцяли 4 тисячі доларів, а платять міністрам і депутатам?"

Узаконення Кабміном 200-відсоткових премій міністрів і топ-чиновників є вироком для уряду, адже це не йде у жодне порівняння з реальними зарплатами українців.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

"Це вирок уряду. Як так сталося, що обіцяли 4 тисячі доларів вчителям, а платять міністрам і депутатам. Як так сталось? А вчителям у 100 раз менше. Як так сталось, що ми обговорюємо відпустки високопосадовців і політиків, і не кажемо, де відпочивали, зустрічали Новий рік інженери, лікарі, вчителі, прості люди, пенсіонери, в кінці кінців?", – зазначив Кацман.

Також, якщо повернутись до теми записів прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, Володимир Кацман вважає, що він повинен піти у відставку, але не цей скандал повинен бути основною підставою для цього. 

"Так, я думаю, що Ганчарук і його уряд повинні піти у відставку, але приводом для цього не повинне бути якесь прослуховування, не повинні бути якісь його образливі чи не дуже образливі слова на адресу президента. Ні, приводом для цього повинна бути констатація провалу економічної і соціальної політики цього уряду. Приводом для цього повинні стати пенсії 80 євро. Приводом для цього повинні стати платіжки, які так і не знизились за цифрами. Приводом повинна бути сторазова різниця між зарплатою вчителя і міністра, а то і більша, якщо прикинути за новими зарплатам", – прокоментував експерт.

Раніше стало відомо, що топ-чиновники країни отримали в грудні значні премії та надбавки до основних окладів. До прикладу, міністр культури України Володимир Бородянський та його заступники в грудні, в цілому, задекларували заробітної плати на суму 2 мільйони 70 тисяч гривень.

До цього з'ясувалося, що глава "Укрпошти" Ігор Смілянський буде отримувати на місяць майже 2 мільйони.

Тепер в Раді очікують звіту від Кабінету міністрів з цього приводу.

Напередодні у мережі також з'явилися записи, на яких нібито прем'єр-міністр України пояснює своїм підлеглим, яке розуміння економіки є у президента Зеленського. 

Новини за темою: "Туман у голові". Що говорив про Зеленського прем'єр Гончарук. Повний текст скандального запису

Новини за темою: "Соросята ухандохали економіку": З’явилася друга частина прослушки наради у Гончарука

Після цього у "Слузі народу" заговорили про відставку Гончарука, однак у Кабміні та сам прем'єр інформацію про своє можливе звільнення спростовують.

Loading...
Loading...
Loading...