live

Водохреще-2020: Львів'янам розповіли, де на свято можна скупатися

У місті буде організовано три локації

Фото з відкритих джерел Перед Водохрещам на річках вирізають хрест із льоду
загрузка...
загрузка...

Львівська міська рада опублікувала список локацій, де офіційно проводитимуть Йорданські купання, та закликала містян бути обережними та не купатися в заборонених місцях. Про це повідомляє пресслужба міськради.

"Думаю, що така погода може спровокувати ще більшу кількість людей, охочих зануритись у воду. Тому ми рекомендуємо купатись лише у тих локаціях, які офіційно заявлені, де є організатори і вони несуть відповідальність", - розповів заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Зокрема, офіційно заявленими є такі локації: 

1) озеро "Горіховий гай", вул. В. Великого, 16 (відповідальний — директор ЛКП "Львівський кіноцентр" Андрій Породко);

2) Погулянка — вул. Вахнянина, 29а "Центр творчості дітей та юнацтва Галичини". Святкування заплановане з 09:00 до 21:00 год. 19 січня. Водойма знаходиться на балансі "Центру творчості дітей та юнацтва Галичини". Організатор святкових заходів — Тарас Білошицький;

3) Винники — на місцевому озері на вул. Шевченка (відповідальний — заступник міського голови Б.Р. Шустер).

Окрім цього, посадовці наголосили, що в місті є ряд водойм, де занурюватись не можна, там будуть встановлені відповідні забороняючі знаки.

Нагадаємо, напередодні столична влада назвала локації, де всі охочі зможуть здійснити святкове занурення у воду. Цьогоріч для святкування Водохреща КП "Плесо" облаштувало в межах Києва 16 локацій, де з 09:00 до 18:00 чергуватимуть рятувальники та працюватимуть медпункти. 

Loading...
Loading...
Loading...