live

Відставка чи недовіра Гончаруку: Дубінський розповів, які питання піднімалися на засіданні фракції

Олександр Дубінський
загрузка...
загрузка...

За відставку Гончарука вчора проголосували 20 депутатів, зазначив нардеп

Народний депутат України від фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський розповів, які питання народні депутаті від фракції "Слуга народу" розглядали на своєму засіданні. Про це він повідомив під час брифінгу в кулуарах парламенту, який транслював телеканал ZIK.

За його словами, питання про відставку підіймалося.

"За відставку Гончарука вчора проголосували 20 депутатів. У вас, бачите, все викривлено (запитували про п'ять голосів, - ред.). Я вам відповідально заявляю, що проголосували за відставку Гончарука", - зазначив він.

При цьому Дубінський уточнив, що говорити "відставка" некоректно.

"Вчора було питання, давайте проголосуємо політичну недовіру, як фракція, абсолютно вірно, Гончаруку, щоб продемонструвати відношення до того, що відбувається. 20 плюс мінус людей підняли руки за висловлення цієї недовіри, а інші вирішили не брати на себе відповідальність і не оцінювати якість уряду. Я, звичайно, також підняв руку, тому що я вважаю, що чим довше буде тягнутися ця собача пісня з людьми, які нічого не розуміють в економіці, але нею керують, взялися нею керувати, тим дальше ми будемо рухатися вниз", - сказав він.

Новини за темою: "Слуга народу" не обговорювала відставку Гончарука, - Корнієнко

Також "слуга народу" зазначив, що ці 20 депутатів, це не ті члени фракції, що зчиняють розкол.

"Мені здається, що ці 20 осіб дуже чітко розуміють, що чим раніше настане відповідальність за нерозуміння економічних процесів, безвідповідальність, непрофесійність і нерозуміння, що далі робити з країною, в якій досі проживає 30 мільйонів, треба взяти на себе цю відповідальність, тому що ми як Рада голосували за цього прем'єра і за цей уряд", - підкреслив нардеп Дубінський.

Нагадаємо, 15 січня на YouTube-каналі "Як обдурити президента" було опубліковано аудіозапис з нібито розмовою Гончарука із заступником голови Національного банку України Катериною Рожковою і міністром фінансів Оксаною Маркаровою про курс долара і економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Перша частина аудіо вже наробила багато шуму. Зокрема, чоловік із голосом, схожим на Гончарука, каже неоднозначні слова на адресу Володимира Зеленського. А саме, що у президента "примітивне розуміння економічних процесів".

Кабмін навіть був змушений випустити офіційну заяву, в якій повідомив, що інформація про відставку Гончарука, чутки про яку з'явилися після публікації аудіо, не відповідає дійсності.

Згодом з'явилася друга частина прослушки наради у прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, де він каже, що у них "планів немає", владу звинуватять в тому, що вона "ухандохала економіку". Згадуються також довгоочікувані зимові премії, які керівництво країни якраз отримало.

У "Слузі народу" сказали, що злита в Інтернет "розмова Гончарука" склеєна.

Своєю чергою у пресслужбі Кабміну заявили, що інформації про справжність запису у них немає, заяви про відставку прем'єр не писав.

Сам Гончарук сьогодні зробив заяву, акцентувавши на тому, що і в уряду, і в президента є недоброзичливці.

Loading...
Loading...
Loading...