live
Новини » Світ 1898 Читать эту новость на русском

В Австралії знайшли останки найбільшого динозавра

Pixabay
загрузка...
загрузка...

Australovenator wintonensis - найбільший динозавр на планеті із ростом у 2 метри в висоту та 7 метрів у довжину

Палеонтологи з Університету Нової Англії (Австралія) змогли ідентифікувати останки динозавра, знайдені три роки тому біля міста Уїнтон, - вони належали одному з найбільших в історії планети наземних хижаків. Про це пише Royal Society Open Science.

Australovenator wintonensis - найбільший динозавр на планеті із ростом у 2 метри в висоту та 7 метрів у довжину, який є родичем австралійського тиранозавра. 

Фахівець Метт Вайт зазначив, що спочатку древні кістки мало зацікавили його і його колег. Але після уважного вивчення їхня думка різко змінилася.

"Ми детально вивчили всі знайдені фрагменти, і це дало перший привід для хвилювання... Ми виявили справжню рідкість", - заявив учений.

Вайт підкреслив, що виявлені скам'янілості нагадують останки Australovenator wintonensis, що жили 99,6-93,5 мільйона років тому на території Австралії.

"Це були швидкі і дуже сильні тварини з добре розвиненими передніми лапами. Їхні верхні кінцівки були оснащені гострими загнутими кігтями приблизно 25-30 см завдовжки і використовувалися для нападу. Він використовував свої кінцівки для захоплення жертви, яку одночасно міг торсати ногами", - розповів палеонтолог.

Раніше повідомлялося, що китайські вчені знайшли у бурштині пір'я динозаврів разом з паразитами.

Loading...
Loading...
Loading...