live

"Укрпошта" випустить марку до Дня пам'яті "кіборгів" Донецького аеропорту

Презентація нової марки відбудеться 22 січня

Донецький аеропорт. Фото: Хвиля
загрузка...
загрузка...

"Укрпошта" введе в національний обіг марку "Вони вистояли! Не витримав бетон!", аби вшанувати пам'ять "кіборгів", які протягом 242 днів боронили Донецький аеропорт. Про це повідомляє пресслужба національного поштового оператора. 

Згідно з повідомленням, поштова марка коштуватиме дев'ять гривень, а тираж становить 130 тис. примірників. Її створив графік Андрій Ярмоленко. Також до поштової марки випущено конверт "Перший день" та виготовлено штемпель спецпогашення. 

Укрпошта Конверт та марка "Вони вистояли! Не витримав бетон!"

Як зазначається, урочиста церемонія спецпогашення поштової марки відбудеться 22 січня о 14.00 у Києві в Національному музеї історії України у Другій світовій війні. У заході візьмуть участь захисники Донецького летовища, ветерани АТО/ООС, міністр інфраструктури України Владислав Криклій, міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда, генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський, автор марки та вихованці Київського військового ліцею ім. І. Богуна.

Укрпошта Конверт та марка "Вони вистояли! Не витримав бетон!"

Нагадаємо, у четвер, 16 січня, в Україні відзначають День пам'яті "кіборгів", які захищали Донецький аеропорт протягом 242 днів. Бої за аеропорт тривали з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року і закінчились після повної руйнації старого та нового терміналів аеропорту. 

Loading...
Loading...
Loading...