Українська сторона у ТКГ висунула пропозиції щодо розведення сил на додаткових ділянках

Фото з відкритих джерел

Їх визначив Генеральний штаб Збройних Сил України

Під час зустрічі Тристоронньої контактної групи у Мінську представники України надали свої пропозиції стосовно розведення сил на додаткових трьох ділянках у зоні проведення Операції об'єднаних сил.

Про це повідомила речниця представника України у ТКГ президента Леоніда Кучми Дарка Оліфер на сторінці у Facebook.

Зазначається, що Україна висунула відповідні пропозиції у якості продовження реалізації домовленостей лідерів країн Нормандської четвірки.

Як йдеться у заяві, розташування нових ділянок обирав Генштаб Збройних Сил України.

Новини за темою: У МЗС розповіли про перспективи розведення сил на Донбасі

"Українська сторона надала свої пропозиції щодо розведення сил та засобів на наступних додаткових трьох ділянках, які було визначено Генеральним Штабом Збройних Сил України", - говорить Оліфер.

Крім цього, українські представники оголосили про плани провести заходи з гуманітарного розмінування на Донбасі - це має полегшити життя мирних мешканців, які живуть по обидві сторони лінії зіткнення.

Також у гуманітарній підгрупі підвели підсумки взаємного звільнення утримуваних осіб і заявили, що наразі продовжується робота задля подальшого звільнення людей.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що якщо у 2020 році на території ОРДЛО не відбудуться вибори або процес розведення військ триватиме надто довго, Україна може розглянути альтернативи Мінським угодам.

Тим часом МЗС самопроголошеної "Донецької народної республіки" повідомило, що у Мінську на засіданні підгрупи з безпеки тристоронньої контактної групи розглядаються 9 можливих ділянок, на яких може бути проведено розведення сил на Донбасі.

Новини за темою: Україна виконала домовленості "нормандської четвірки", представники ОРДЛО – ні, - Оліфер

Відомо, що українська сторона запропонувала створити додаткову робочу підгрупу з питань кордону під час зустрічі Тристоронньої контактної групи.

Водночас під час зустрічі ТКГ Україна висунула нову умову для проведення виборів на Донбасі.

Loading...