live

Україна у 2019 році більш ніж вдвічі скоротила експорт цукру

Цукор. Фото: infosmi.net

За чотири місяці поточного МР 21,8 тис. т цукру поставлено на зовнішні ринки, що майже в 10 разів менше, ніж за аналогічний період минулого МР

Україна в 2019 р. поставила на на зовнішні ринки 236,8 тис. тонн цукру, що більш ніж в два рази менше ніж попереднього року – 584,9 тис. тонн.

Про це повідомила пресслужба НАЦУ "Укрцукор".

"Цей рік був не надто сприятливим для українських цукроварів і в порівнянні з минулим, можемо побачити, що експорт повністю просів: коли раніше експортний показник місяця досягав 40-60 тис. тонн, то в останні пів року в середньому експортували близько 5 тис. тонн цукру в місяць. В першу чергу це пов’язано зі світовим профіцитом, який "тиснув" на ринок і ціни. Окрім того, ми поступово втрачали ринки Африки та Азії, які колись займали лідируючі позиції по імпорту українського цукру, через наростаючу конкуренцію з боку Росії та ЄС", - пояснила заступник голови правління "Укрцукору" Руслана Яненко.

Повідомляють, що за чотири місяці поточного маркетингового року (МР) 21,8 тис. т цукру поставлено на зовнішні ринки, що майже в 10 разів менше ніж за аналогічний період минулого МР.

Нагадаємо, в Україні скоротилося виробництво цукру майже на 20%.Loading...
Loading...
Loading...