live

У "Слузі народу" вважають, що за оприлюдненням записів розмов Гончарука стоїть група Коломойського, - ЗМІ

Фото з відкритих джерел Нарада Олексія Гончарука з фінансовим сектором
загрузка...
загрузка...

При цьому питання щодо відставки Гончарука підіймала тільки група Дубінського

У "Слузі народу" вважають, що так звана група Коломойського причетна до публікації плівок з розмовами Гончарука.

Про це повідомляє ЛБ з посиланням на джерело у президентській партії.

Так, під час засідання фракції обговорювали тему оголошення недовіри чинному прем'єр-міністру Гончаруку. Ініціаторами цього стали депутати з групи Дубінського, якого, як зазначається, активно відносять до групи Коломойського.

За відставку Гончарука підняли руки тільки 10 нардепів.

Новини за темою: Офіс президента повинен знайти мужність і відправити прем'єра Гончарука у відставку, – Рабінович

"Вони спробували прокачати тему недовіри до прем'єра, руки підняли трохи більше 10 депутатів. Інші це сприйняли більш як провокацію. Гончарука на фракції не було, причина - зустріч в Офісі Президента", - зазначило джерело видання.

Відомо, що на засіданні мова йшла і про внесення змін в регламент, а саме було вирішено створити робочу групу з доопрацювання законопроєкту.

Водночас у партії начебто вважають публікацію розмов Гончарука з Рожковою, Смолієм та іншими фінансистами "спланованою провокацією групи Коломойського".

Новини за темою: Відставка чи недовіра Гончаруку: Дубінський розповів, які питання піднімалися на засіданні фракції

Нагадаємо, 15 січня на YouTube-каналі "Як обдурити президента" був опублікований аудіозапис з нібито розмовою Гончарука із заступником голови Національного банку України Катериною Рожкової і міністром фінансів Оксаною Маркаровой про курс долара і економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Перша частина аудіо вже наробила багато шуму. Зокрема, чоловік з голосом, схожим на Гончарука, каже неоднозначні слова на адресу Володимира Зеленського. А саме, що у президента "примітивне розуміння економічних процесів".

Кабмін навіть був змушений випустити офіційну заяву, в якій повідомив, що інформація про відставку Гончарука, чутки про яку з'явилися після публікації аудіо, не відповідає дійсності.

Згодом з'явилася друга частина прослушки наради у прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, де він каже, що у них "планів немає", владу звинуватять в тому, що вона "укандохала економіку". Згадуються також довгоочікувані зимові премії, які керівництво країни якраз отримало.

У "Слузі народу" сказали, що злита в Інтернет "розмова Гончарука" склеєна.

Своєю чергою у пресслужбі Кабміну заявили, що інформації про справжність запису у них немає, заяви про відставку прем'єр не писав.

Сам Гончарук сьогодні зробив заяву, акцентувавши на тому, що і в уряду, і в президента є недоброзичливці.

Loading...
Loading...
Loading...