live

У "Слузі народу" сказали, що злита в Інтернет "розмова Гончарука" склеєна

Олексій Гончарук, Фото з відкритих джерел

Припускають, що аудіозапис злили представники Державної охорони України

Запис розмови нібито прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністра фінансів Оксани Маркаровой і заступника голови Національного банку України Катерини Рожкової є компонуванням.

Про це НВ розповіло джерело в керівництві фракції "Слуга народу".

"Дуже схоже, що розмова склеєна з різних частин. На відео надрукований текст часто не збігається зі сказаним", – говорить співрозмовник, порівнюючи цю історію з раніше опублікованим аудіозаписом розмови нардепа від СН Юрія Корявченкова з правоохоронцями Кривого Рогу.

За словами джерела, в цьому ж переконував Гончарук та Офіс президента, куди його сьогодні ввечері, 15 січня, запросили.

Також у фракції припускають, що аудіозапис злили представники Державної охорони України, де, за словами джерела, прослуховують всіх топ-політиків країни. Але звільняти Гончарука через записи та їхній зміст не планується.

"У нас немає гідного кандидата на заміну", – пояснює співрозмовник НВ.

Нагадаємо, 15 січня на YouTube-каналі "Як обдурити президента" було опубліковано аудіозапис з нібито розмовою Гончарука із заступником голови Національного банку України Катериною Рожкової та міністром фінансів Оксаною Маркаровой про курс долара і економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Новини за темою: "Я в економіці профан". Що стало зрозуміло після прослуховування наради у Гончарука і чи відправлять його у відставку

Перша частина аудіо вже наробила багато шуму. Зокрема, чоловік з голосом, схожим на Гончарука, каже неоднозначні слова на адресу Володимира Зеленського. А саме, що у президента "примітивне розуміння економічних процесів".

Кабмін навіть змушений був випустити офіційну заяву, в якій повідомив, що інформація про відставку Гончарука, чутки про яку з’явилися після публікації аудіо, не відповідає дійсності.

Згодом з’явилася друга частина прослушки наради у прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, де він каже, що у них "планів немає", владу звинуватять в тому, що вона "ухандохала економіку".

Новини за темою: "Соросята ухандохали економіку": З’явилася друга частина прослушки наради у Гончарука

Згадуються також довгоочікувані зимові премії, які керівництво країни якраз отримало.

Loading...