live

Зміна клімату: У Німеччині погодили графік відключення ТЕС на бурому вугіллі

DPA Кар'єр в Хамбахе на заході Німеччини
загрузка...
загрузка...

Графік ймовірно повідомлять сьогодні, 16 січня

Федеральний уряд Німеччини і прем'єр-міністри земель Саксонія-Ангальт, Бранденбург, Саксонія і Північний Рейн - Вестфалія після тривалих переговорів досягли домовленостей про план відключення теплових електростанцій, які працюють на бурому вугіллі. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Згідно з повідомленням, графік відключень стане відомий у четвер, 16 січня, після того, як оператори електростанцій і представники концернів-розробників родовищ дадуть свою згоду з цього питання.

Зазначається, що уряд ФРН під сильним тиском громадськості 20 вересня 2019 року прийняв широкомасштабну програму скорочення викидів в атмосферу вуглекислого газу CO2, покликану забезпечити виконання зобов'язань, взятих на себе в Паризькій угоді з клімату.

Новини за темою: Зміна клімату: Країни зі значними покладами корисних копалин ігнорують Паризьку угоду

Важливою складовою частиною програми став план відмови від вугілля, що є найбільш неекологічним викопним енергоносієм. 

Дотації з федерального бюджету повинні допомогти регіонам Німеччини повністю відмовитися від використання бурого і кам'яного вугілля у виробництві електроенергії до кінця 2038 року. Відповідні землі протягом 20 років будуть щорічно отримувати субсидії в розмірі 1,3 млрд євро.

Нагадаємо, у грудні в Мадриді відбувся найдовший кліматичний саміт, за підсумками якого держави ООН досягли компромісної угоди щодо боротьби зі зміною клімату. Усі країни повинні запропонувати власні заходи щодо боротьби зі зміною клімату до наступного саміту в Глазго у 2020 році.

Loading...
Loading...
Loading...