live

У "ЛНР" заявили, що Київ зірвав обговорення питання обміну утримуваними особами

Повноважний представник в групі Валерія Лутковська не приїхала в Мінськ

Фото з відкритих джерел
загрузка...
загрузка...

Відсутність представника України в гуманітарній підгрупі контактної групи Валерії Лутковської на засіданні в Мінську не дозволило сторонам обговорити обмін утримуваними особами і питання відкриття нових контрольних пунктів в'їзду/виїзду між Україною і так званою "ЛНР".

Про це за підсумками переговорів у білоруській столиці повідомила представник "ЛНР" в гуманітарній підгрупі Ольга Кобцева, інформують росЗМІ.

"Київ сьогодні, по суті, зірвав засідання робочої групи з гуманітарних питань, оскільки повноважний представник в групі Валерія Лутковська не приїхала в Мінськ і в оперативному режимі передала свої повноваження експерту, який представляв українську сторону", – сказала вона.

Кобцева зазначила, що зустріч носила формальний характер, сторони обмінялися інформацією щодо питань порядку денного, "але очікуваного конструктиву в роботі гуманітарної підгрупи, на жаль, не було". "Вся відповідальність за зрив повноцінного переговорного процесу сьогодні у форматі групи повністю лежить на українській стороні", – додала вона.

Новини за темою: Звільнений українець назвав імена утримуваних, які були з ним у колонії, але їх не обміняли

Раніше, президент Володимир Зеленський під час  телефонної розмови з Федеральною канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель заявив, що наразі ведеться робота над формуванням чергових списків для звільнення утримуваних осіб.

Loading...
Loading...
Loading...