live

У лютому зміниться порядок перетину адмінкордону з окупованим Кримом

Держприкордонслужба Контрольний пункт в'їзду-виїзду на кордоні з окупованим Кримом
загрузка...
загрузка...

Спрощення перетину стосується дітей віком від 14 до 16 років

Кабінет міністрів ухвалив зміни за якими, з 9 лютого 2020 року, буде спрощений порядок в'їзду в окупований Крим та виїзду з нього для дітей до 16 років. Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби.

Згідно з повідомленням, виїзд на ТОТУ (тимчасово окупована територія України, - ред.) дітей віком до 16 років можливий у супроводі когось із батьків або уповноважених ними осіб.

"Така можливість виникає, якщо ці діти в'їхали на підконтрольну українській владі територію в супроводі цих дорослих. У таких випадках наявність другого з батьків чи доручень від нього не обов'язкова. Виїзд дітей віком від 14 до 16 років на тимчасово окуповану територію України, батьки яких проживають на цій території, можливий без стороннього супроводу за наявності інформації про навчання цих дітей в Єдиній державній електронній базі з питань освіти", - йдеться у повідомленні.

Крім того, в'їзд на ТОТУ та виїзд з неї громадян України, які виїхали з цієї території для оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України здійснюється за умови пред'явлення довідки, виданої територіальним органом Державної міграційної служби.

Новини за темою: ЄС глибоко занепокоєний мілітаризацією Росією Криму

Також згідно зі змінами виїзд з ТОТУ та в'їзд на неї громадян України, які не досягли 16-річного віку, здійснюється за умови пред'явлення паспорта громадянина України або паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Раніш прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомляв, що уряд планує спростити перетин межі Херсонської області з Кримом для дітей від 14 до 16 років. 

Нагадаємо, у листопаді КПВВ "Каланчак" і "Чонгар" відкрили після реконструкції. А вже 19 грудня на тимчасовому контрольному пункті в'їзду-виїзду "Каланчак", що на межі Херсонської області та окупованого Криму, відкрили сервісну зону.

Loading...
Loading...
Loading...