У Києві зафіксували високий рівень забруднення повітря

Забруднене повітря у Києві Фото з відкритих джерел

Концентрація перевищує норму в три рази

У Києві зафіксували високий рівень забруднення повітря, концентрація шкідливих речовин в якому перевищує норму в три рази. Про це повідомив глава Держпродуктпотребслужби Києва Олег Рубан виданню "Голос.UA".

За його словами, в столиці вже близько п'яти років при зміні погодних умов експерти спостерігають підвищену вологість і скупчення шкідливих речовин в нижніх шарах атмосфери.

"У результаті в повітрі накопичується максимальна кількість діоксиду, пилу та формальдегіду, а також інших шкідливих речовин, які в основному накопичуються через автомобільні викиди. Основний забруднювач повітря в Києві, близько 80% – автомобільний транспорт. Решта 20% - працюючі котельні і підприємства", - зазначив Рубан.

Новини за темою: Глобальна зміна клімату: На людство чекає вимирання?

Він також додав, що на сьогоднішній день в Києві фіксується забруднення повітря у місцях максимально скупчення транспорту.

"Це Хрещатик, Бессарабська площа, проспект Бандери, Деміївська площа. Там за всіма показниками концентрація шкідливих речовин в повітрі перевищує норму в три–чотири рази за всіма показниками. Забруднення повітря у парках, скверах і на березі Дніпра не зафіксовано", - запевнив глава Госпродпотребслужбы.

Нагадаємо, минулого разу в Києві зафіксували підвищення рівня забруднення повітря наприкінці жовтня 2019 року, що пов'язували із метеорологічною ситуацією в місті.

Крім того, сьогодні, 16 січня, федеральний уряд Німеччини і прем'єр-міністри земель Саксонія-Ангальт, Бранденбург, Саксонія і Північний Рейн - Вестфалія після тривалих переговорів досягли домовленостей про план відключення теплових електростанцій, які працюють на бурому вугіллі.

Loading...