live

У Києві терміни запуску метро на Виноградар відкладаються на рік

Метро на Виноградар Фото з відкритих джерел

Через зміну керівництва роботи відбуваються не в повному обсязі

Терміни завершення будівельних робіт із продовження Сирецько-Печерської лінїї метрополітену Києва відкладаються на рік.

Про це повідомив голова наглядової ради ПАТ "Київметробуд", що є генпідрядником проєкту, Олег Токарев, інформує "Інтерфакс-Україна".

"Зірвано терміни на рік. На рік переноситься запуск", – сказав він.

Як заявив головний інженер будівництва метро на Виноградар Євген Шатайкін, на сьогодні відставання щонайменше на 7-8 місяців", – повідомив.

За його словами, наразі роботи тривають не в повному обсязі. "Відтоді Олександра Метелицю (колишній гендиректор ПАТ "Київметробуд", – Ред) фактично усунули від вирішення проблем, розпочалися систематичні невиконання графіка. Ми були відведені від процесу закупівлі техніки. Техніка, яку закуплено, на сьогодні не працює в повному обсязі з тими швидкостями, які ми закладали. Ми катастрофічно відстаємо від графіка", – додав Шатайкін.

Новини за темою: Повільне будівництво метро на Виноградар: "Київметробуд" достроково змінив наглядову раду

Раніше 17 грудня акціонери ПАТ "Київметробуд" (Київ) вирішили достроково припинити повноваження наглядової ради компанії та обрати її новий склад. У результаті нова наглядова рада звільнила Василя Кобіля і призначила на його місце нового гендиректора – Олександра Метелицю.

Наприкінці грудня-2019 Міністерство юстиції України поновило Василя Кобіля на посаді генерального директора ПАТ "Київметробуд" (с. Чайки Києво-Святошинського району), що є генпідрядником із продовження Сирецько-Печерської лінії столичного метрополітену.

Згідно з даними Єдиного держреєстру, станом на 16 січня гендиректором "Київметробуду" є Василь Кобіль.

20 грудня в Києві відбувся протест працівників "Київметробуду" проти зміни складу наглядової ради та правління компанії, з заявами про рейдерське захоплення підприємства.

Як повідомлялося, комунальне підприємство "Київський метрополітен" у 2018 році уклало договір про виконання будівельних робіт із продовження Сирецько-Печерської лінії метро з "Київметробудом", який став переможцем тендера на ProZorro.

У рамках першої черги робіт на ділянці майже в 4 км передбачається побудувати дві станції – "Мостицька" і "Проспект Правди" – та відгалуження в бік станції "Виноградар" для подальшого продовження лінії.

Передбачалося, що роботи триватимуть до 2021 року, а їхній бюджет становитиме 5 млрд 993 млн грн.

Нагадаємо, у КП "Київський метрополітен" заявили, що протягом 2019 року послугами підземки скористалися 495 млн 300 тис. пасажирів, що на 700 тис. менше, ніж у попередній рік. 

Loading...