live

Туреччина готує відправку турецьких військ в Лівію

фото - з відкритих джерел

Халіф Хафтар не підписав обов'язкове перемир'я

Туреччина починає направляти війська в Лівію на підтримку міжнародно визнаного уряду в Тріполі.

Про це заявив президент Туреччини Таїп Ердоган, передає "Reuters".

Зазначається, що Туреччина та Росія закликали ворогуючі сторони Лівії оголосити про припинення вогню. Однак, незважаючи на переговори в Москві, спрямовані на припинення багатомісячної кампанії Халіфи Хафтара із захоплення столиці Лівії, обидві сторони не змогли досягти домовленостей.

Хафтар не підписав обов'язкове перемир'я.

"Туреччина, яка підтримує уряд Файєса аль-Серраджа національною угодою (GNA), розпочинає розміщення своїх військ до Лівії, і що вона використає всі свої дипломатичні та військові засоби для забезпечення стабільності на півдні країни", - йдеться у повідомленні.

"Для того, щоб законний уряд в Лівії залишався на місці і для стабільності було встановлено, ми зараз відправляємо своїх солдатів у цю країну", - сказав Ердоган про подію в Анкарі.

Нагадаємо, 26 грудня визнаний світом Уряд національної єдності Лівії попросив Туреччину про військову допомогу для того, щоб захиститися від наступу Халіфи Хафтара, який йде на столицю Тріполі.

4 січня парламент Лівії проголосував проти військової підтримки з боку Туреччини.

Як повідомлялося раніше, генерал Ахмед аль-Місмарі заявив, що лівійська національна армія (ЛНА) фельдмаршала Халіфи Хафтара оголосила про припинення бойових дій на заході Лівії з півночі неділі за місцевим часом.

Loading...
Loading...
Loading...