live

Трамп скасував візит до Польщі через Зеленського, а не через ураган, - соратник Джуліані

Президент України Володимир Зеленський і президент США Дональд Трамп на зустрічі в Нью-Йорку, 25 вересня 2019 року president.gov.ua

Замість американського лідера до Варшави полетів віцепрезидент США Майк Пенс

Близький соратник особистого адвоката президента США Дональда Трампа Лев Парнас заявив, що американський лідер скасував візит до Польщі через президента України Володимира Зеленського, а не через ураган у Штатах. Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу MSNBC.

"Президент Трамп повинен був особисто зустрітися із Зеленським у Польщі. Але він використав ураган як виправдання. Це було не через ураган. А тому, що він злився, бо Зеленський все ще не зробив спроби і не доклав зусиль, щоб зробити оголошення (про розслідування щодо Байдена, - ред.)", - зазначив Парнас.

Глава Білого дому мав приїхати до Польщі в рамках заходів до 80-ї річниці Другої світової війни і 1 вересня у нього була запланована зустріч з президентом України Володимиром Зеленським.  Замість Трампа до Варшави полетів віцепрезидент США Майк Пенс, який і зустрівся з українським президентом.

Парнас стверджує, що Трамп уповноважив Пенса сказати Зеленському, що той повинен зробити заяву про розслідування щодо Джо Байдена. За словами соратника Джуліані, всі його контакти з командою українського лідера велися за вказівкою адвоката Трампа, який розповідав главі адміністрації детально про ці розмови. 

Новини за темою: Трамп погрожував заморозити всю допомогу Україні, - Парнас

"Президент Трамп точно знав, що відбувається. Він знав про всі мої пересування. Я б нічого не зробив без згоди Руді Джуліані або президента", – додав Парнас.

Нагадаємо, 15 січня Палата представників США схвалила резолюцію про передачу двох статей про імпічмент президенту Дональду Трампу в Сенат для розгляду.

 Loading...
Loading...
Loading...