live

Трамп погрожував заморозити всю допомогу Україні, - Парнас

REUTERS Лев Парнас
загрузка...
загрузка...

Парнас спілкувався з командою Зеленського виключно за вказівками Джуліані

Соратник особистого адвоката президента США Руді Джуліані Лев Парнас заявив, що в травні 2019 року президенту України Володимиру Зеленському поставили ультиматум, що вся допомога від Сполучених Штатів буде заморожена, якщо не розпочнеться розслідування проти сина Джо Байдена. Про це американський бізнесмен українського походження розповів в інтерв'ю MSNBC.

За словами Парнаса, після відповідного послання Володимиру Зеленському у Держдепі США заявили, що віцепрезидент Майк Пенс не буде присутній на інавгурації українського президента і це була ініціатива саме американського очільника Дональда Трампа.

Також Лев Парнас зазначив, що всі його контакти з командою президента України велися безпосередньо за вказівкою Руді Джуліані.

"Президент Трамп точно знав, що відбувається. Він знав про всі мої пересування. Я б нічого не зробив без згоди Руді Джуліані або президента", - сказав він.

Американський бізнесмен додав, що припинення допомоги стосувалося не тільки військової, а взагалі будь-якої допомоги.

У свою чергу, Руді Джуліані назвав заяви Льва Парнаса "сумними", через те, що вони підривають ключовий аргумент захисту президента США, що не було замороження життєво важливої військової допомоги Україні у 2019 році через Байдена.

Нагадаємо, комітет Палати представників США з розвідки, комітет з нагляду та реформ і комітет у закордонних справах представили додаткові докази у справі про імпічмент президента Дональда Трампа, що будуть включені в офіційний звіт, який буде переданий Сенату разом зі статтями про імпічмент.

Loading...
Loading...
Loading...