Свідомо порушив кордон України: Кандидат у прем'єри Росії потрапив в базу "Миротворця"

Михайло Мішустін фото - з відкритих джерел

Мішустіна звинуватили в "замаху на суверенітет і територіальну цілісність України"

Кандидат на пост прем'єр-міністра Росії Михайло Мішустін потрапив в базу українського сайту "Миротворець"

Про це йдеться на сайті "Миротворець".

Зазначається, що ймовірний майбутній російський прем'єр "свідомо порушив кордон України з метою проникнення в окупований Крим" в 2015 році. 

Крім того, Мішустіна звинувачують в "замаху на суверенітет і територіальну цілісність України"

"29 липня глава ФНС Росії Михайло Мішустін відвідав податкову інспекцію в Ялті, після чого провів нараду з керівниками територіальних податкових органів Кримського федерального округу. Він заявив, що інтеграція податкових органів Республіки Крим в систему ФНС Росії пройшла успішно", - йдеться у повідомленні. 

У центрі "Миротворець" закликали правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Нагадаємо, 15 січня прем’єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв офіційно повідомив, що уряд у повному складі йде у відставку. 

Згодом, президент РФ Володимир Путін вніс кандидатуру глави Федеральної податкової служби (ФПС) Росії Михайла Мішустіна на посаду прем'єр-міністра на розгляд до Держдуми після зустрічі з ним.Loading...