Стало відомо, коли може відбутися зустріч Зеленського та Дуди

Президент України Володимир Зеленський і президент Польщі Анджей Дуда. Facebook-сторінка Andrzej Duda

Посол Бартош Ціхоцкі припускає, що зустріч двох президентів може відбутися ще до виборів у Польщі, адже для цього буде багато приводів

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі припустив, що зустріч президентів України Володимира Зеленського та Польщі Анджея Дуди відбудеться вже цього року.

Про це він розповів в ефірі Українського радіо.

Бартош Ціхоцкі припускає, що зустріч двох президентів може відбутися ще до виборів у Польщі, адже для цього буде досить багато приводів.

"У нас дуже багато річниць, і вони можуть допомогти у таких контактах. Мова не лише про двосторонні річниці, але і про нашу спільну історію. Наприклад, наприкінці січня буде велика річниця з визволення Аушвіцу, буде річниця січневого повстання. Буде 80-та річниця Катинського злочину. Жертви лежать і у П’ятихатках у Харкові, і в Биківні у Києві. Є Смоленська катастрофа, де також загинула відома героїня польської Солідарності Анна Валентинович, яка була українкою. На початку квітня ми будемо святкувати 100-річчя Київської операції військ Симона Петлюри та Юзефа Пілсудського, коли ми спільно перемогли більшовиків у Києві. Ці дати вже нас об’єднали, а тепер вони можуть створити майданчик для зустрічей на політичному рівні", – зазначив посол Польщі.

Нагадаємо, в грудні Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Польщі Анджеєм Дудою.

Loading...