Справа не у записах, а у тому, що вони непрофесіонали, – Бойко про уряд Гончарука

Народний депутат Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

"Країна котиться в економічну прірву"

Суспільство і без записів прослуховування прем'єр-міністра України Олексія Гончарука зрозуміло, що він і його міністри не професіонали. І їм треба іти у відставку.

Про це під час брифінгу в кулуарах парламенту в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK зазначив співголова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Юрій Бойко.

"Насправді, ніякого рейтингу в уряду нема. Ми це абсолютно чітко бачимо. Люди не розуміють діяльності уряду. Люди живуть гірше і гірше, і це особливо видно і по субсидіях, і щодо виплат пенсій, і по затримці виплат зарплати бюджетникам, тобто, насправді, ця країна котитися в економічну прірву і в цій ситуації справа навіть не у плівках і якихось там висловлюваннях його, те що вони не професіонали – це вже зрозуміло людям і суспільству. Їм треба йти у відставку", – сказав народний депутат.

За його словами, кожен день перебування цього ряду при владі поглиблює економічну кризу в країні і все більше людей виїжджають з крани шукати роботу.

"Вся ця балаканина про відкриття нових робочих місць, насправді, ми втрачаємо робочі місця, втрачаємо шахтарів, сталеварів, втрачаємо машинобудівників, тому що люди їдуть і це буде продовжуватись допоки такі от керівники будуть при владі. Тобто він сам признається, що він профан в економіці і що там коментувати", – додав Бойко.

Нагадаємо, 15 січня у мережі опублікували запис наради у прем'єр-міністра Олексія Гончарука щодо ситуації із курсом гривні, де він нібито висловив неоднозначні думки щодо президента Володимира Зеленського.

На записі "прем'єр" стверджує, що гіпотетично потрібно пояснити Зеленському, що гривня зміцнюється, оскільки її сильно розхитували перед виборами. А тепер люди побачили, що боятися нема чого, тому що "сильний президент". "У нього немає в голові цього. Треба показувати і треба, щоб виглядало дуже реалістично, будемо говорити", - сказав "прем'єр".

Своєю чергою у пресслужбі Кабміну заявили, що інформації про справжність запису у них немає, заяви про відставку прем'єр не писав.

Сам Гончарук сьогодні зробив заяву, акцентувавши на тому, що і в уряду, і в президента є недоброзичливці.

Loading...