live

Соціальна та економічна політика Кабміну провалена, – Володимир Кацман

з відкритих джерел Політичний аналітик Володимир Кацман
загрузка...
загрузка...

Уряд усупереч рішенню КСУ зірвав повернення пільг чорнобильцям та іншим пільговим категоріям

Соціальна і економічна політика чинного уряду провалена. Саме через це, а не через прослушки Кабмін потрібно відправляти у відставку.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення з кулуарів ВРУ заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Володимир Кацман порівняв чинний уряд із кошенятами, які нашкодили, а за це ще й вимагають посиленого харчування. Він зауважив, що складається така ситуація: українці кожного дня платять податки, проте влада нічого не продукує, тож у підсумку від цього потерпають самі ж громадяни.

"На мій погляд, у цього уряду є дві ахіллесові п’яти: перша – позаминулого тижня цей уряд усупереч логіці, всупереч рішенню КСУ зірвав повернення чорнобильцям, дітям війни, афганцям, усім пільговим категоріям тих пільг, як належно. А це не такі величезні пільги. На одного чорнобильця на місяць держава виділяє аж 125 гривень, це приблизно половина пачки "ношпи" в аптеці. Але навіть це їм не видають. Навіть це "слуги народу" і Кабмін заблокували, не виконують рішення КСУ", –  заявив Володимир Кацман.

А другою несправедливістю, каже він, є те, що різниця у зарплатах між пересічними громадянами України та топ-посадовцями становить сотню разів.

Володимир Кацман резюмував, що соціальна і економічна політика чинного уряду провалена.

"Саме тому його потрібно відправляти у відставку, а не через прослушки", – заявив він.

Нагадаємо, 15 січня на YouTube-каналі "Як обдурити президента" був опублікований аудіозапис з нібито розмовою Гончарука із заступником голови Національного банку України Катериною Рожковою і міністром фінансів Оксаною Маркаровою про курс долара і економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Новини за темою: Плівки Гончарука: "Склеювання окремих фраз" або реальний компромат

Перша частина аудіо вже наробила багато шуму. Зокрема, чоловік з голосом, схожим на голос Гончарука, каже неоднозначні слова на адресу Володимира Зеленського. А саме, що у президента "примітивне розуміння економічних процесів".

Кабмін навіть був змушений випустити офіційну заяву, в якій повідомив, що інформація про відставку Гончарука, чутки про яку з'явилися після публікації аудіо, не відповідає дійсності.

Згодом з'явилася друга частина прослушки наради у прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, де він каже, що у них "планів немає", владу звинуватять в тому, що вона "ухандохала економіку". Згадуються також довгоочікувані зимові премії, які керівництво країни якраз отримало.

Сам Гончарук зробив заяву, акцентувавши на тому, що і в уряду, і в президента є недоброзичливці.

Loading...
Loading...
Loading...