live

"Слуга народу" не обговорювала відставку Гончарука, - Корнієнко

Олександр Корнієнко. Слуга Народу / Facebook

Розповсюдження інформації про можливу відставку Гончарука можна назвати акцією проти прем'єр-міністра

На засіданні фракції народні депутати від "Слуги народу" не обговорювали питання відставки прем'єр-міністра України Олексія Гончарука.

Про це в ефірі "112 Україна" заявив нардеп від "Слуги народу" Олександр Корнієнко. 

Він додав, що розповсюдження інформації про можливу відставку Гончарука можна назвати акцією проти прем'єр-міністра.

"Я думаю, що відбуваються реформи в країні, багато є сторін, яким вони не подобаються – всередині країні, зовні. Тобто, тут шукати, так би мовити, замовників цієї акції можна довго, можуть бути абсолютно різні – від якихось фінансово-політичних груп всередині країни до зовнішніх ворогів, яких в наш час вистачає, на жаль", - сказав Олександр Корнієнко.

Новини за темою: Прослушка Гончарука: Організатори переплутали голос заступниці Богдана з голосом соратниці Маркарової

За його даними, "група Коломойського" хотіла обговорити питання відставки Гончарука, але інші нардепи її не підтримали.

Нардеп стверджує, що зміст розмов Олексія Гончарука, які опублікували в інтернеті, стосується обговорення "непоганих речей". 

Новини за темою: Про що говорять "плівки Гончарука" та чи означає це початок війни проти Зеленського

"Сам зміст (розмов, - ред.) – він стосується обговорення, в принципі, непоганих речей – економічної ситуації, як з нею впоратись, як вийти на ті показники позитивні, про які казав уряд, коли ми його призначали, і так далі. Вони ж не обговорювали там якісь призначення за гроші чи взагалі якісь хабарі, там обговорюються якісь економічні речі. Це один бік. Інший бік – звичайно, це питання безпеки, воно нас дуже хвилює, я думаю, що цим питанням ми особливо займемося, тому що не виключено, що ці записи робили люди не з середини країни, а десь ззовні, и в умовах війни тоді ситуація щодо захисту безпекового від прослуховування топ-чиновників – вона досить гостра", - сказав Олександр Корнієнко.

Новини за темою: "Вова" і олів'є. З'явилася третя частина "записів Гончарука" про Зеленського

Нагадаємо, 15 січня на YouTube-каналі "Як обдурити президента" був опублікований аудіозапис з нібито розмовою Гончарука із заступником голови Національного банку України Катериною Рожкової і міністром фінансів Оксаною Маркаровой про курс долара і економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Перша частина аудіо вже наробила багато шуму. Зокрема, чоловік з голосом, схожим на голос Гончарука, каже неоднозначні слова на адресу Володимира Зеленського. А саме, що у президента "примітивне розуміння економічних процесів".

Кабмін навіть змушений був випустити офіційну заяву, в якій повідомив, що інформація про відставку Гончарука, чутки про яку з'явилися після публікації аудіо, не відповідає дійсності.

Згодом з'явилася друга частина прослушки наради у прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, де він каже, що у них "планів немає", владу звинуватять в тому, що вона "ухандохала економіку". Згадуються також довгоочікувані зимові премії, які керівництво країни якраз отримало.

У "Слузі народу" сказали, що злита в Інтернет "розмова Гончарука" склеєна.

Своєю чергою у пресслужбі Кабміну заявили, що інформації про справжність запису у них немає, заяви про відставку прем'єр не писав.

Сам Гончарук сьогодні зробив заяву, акцентувавши на тому, що і в уряду, і в президента є недоброзичливці.Loading...
Loading...
Loading...