live

Скандальний запис з наради Гончарука: УДО спростовує причетність до "зливу" аудіо

Фото - kmu.gov.u Олексій Гончарук
загрузка...
загрузка...

Військовослужбовці УДО здійснюють повний комплекс регулярних технічних заходів

В Управлінні державної охорони України заявили, що інформація про "злив" аудіозапису з нібито наради прем'єр-міністра України Олексія Гончарука, а також здійснення охоронним відомством прослуховування вищих посадових осіб не відповідає дійсності. Про це повідомляє пресслужба УДО.

"Наголошуємо, що військовослужбовці Управління державної охорони та інші уповноважені державні органи здійснюють повний комплекс регулярних технічних заходів, які спрямовані на попередження будь-якої можливості прослуховування посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона. Звертаємось до представників ЗМІ з проханням не використовувати в своїх повідомленнях недостовірну та неперевірену маніпулятивну інформацію з сумнівних джерел, яка дискредитує військовослужбовців Управління державної охорони України", - зазначили в управлінні.

Нагадаємо, 15 січня у мережі опублікували аудіозапис наради у прем'єр-міністра Олексія Гончарука щодо ситуації із курсом гривні, де він нібито висловив неоднозначні думки щодо президента Володимира Зеленського.

На записі "прем'єр" стверджує, що гіпотетично потрібно пояснити Зеленському, що гривня зміцнюється, оскільки її сильно розхитували перед виборами. А тепер люди побачили, що боятися нема чого, тому що "сильний президент". "У нього немає в голові цього. Треба показувати і треба, щоб виглядало дуже реалістично, будемо говорити", - сказав "прем'єр".

У "Слузі народу" сказали, що злита в Інтернет "розмова Гончарука" склеєна.

Своєю чергою у пресслужбі Кабміну заявили: інформації про справжність запису у них немає, заяви про відставку прем'єр не писав.

Сам Гончарук сьогодні зробив заяву, акцентувавши на тому, що і в уряду, і в президента є недоброзичливці.

Loading...
Loading...
Loading...