live

Скандальний аудіозапис: Міністр економіки висловив підтримку Гончаруку

фото - з відкритих джерел
загрузка...
загрузка...

Милованов заявляє про атаку на прем'єр-міністра

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов висловлює Олексію Гончаруку свою підтримку  та  заявляє про атаку на прем'єр-міністра.

Про це Тимофій Милованов написав на своїй сторінці у Facebook.

Перша частина аудіо вже стала причиною скандалу через те, що на ній чоловік з голосом, схожим на голос Гончарука, каже неоднозначні слова на адресу Володимира Зеленського. Трохи пізніше з'явилася друга частина, де учасники зустрічі кажуть, що у них "планів немає", а владу звинуватять в "ухандокивании экономики".

Також вже є третя частина, яку опублікували на YouTube. На записі нібито спілкування прем'єр-міністра Олексія Гончарука з фінансовим блоком уряду та НБУ.

"За словами Милованова, зараз іде чергова атака на прем’єр-міністра від тих, хто хоче поставити на його місце нечесну і більш лояльну людину.

"Це наїзд - і його буде відбито. Жорстко, спокійно і професійно. Я підтримую прем'єра і всіх міністрів. Я сюди прийшов боротись командою, і ми виграємо", - написав Милованов.

Міністр економіки назвав Гончарука  -  найкращим прем'єр-міністром за всю історію України. І навів факти.

На його думку, за часи керування Гончарука немає корупції в уряді, дерибану позицій, дерибану бюджету чи дерибану державних підприємств.  Милованов підкреслив, що немає квот в політичних призначеннях, зокрема, у його міністерстві.

"Такого в Україні ніколи не було. Завжди вкручували смотрящих", - висловився міністр.

Нагадаємо, сьогодні Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що його не залякати і він буде ще наполегливіше викорінювати корупцію і перекривати потоки.

 

 

Loading...
Loading...
Loading...