live

СЕТАМ продає 200 тисяч кубів арештованого газу з підземного сховища

фото - з відкритих джерел
загрузка...
загрузка...

Аукціон відбудеться 3 лютого, стартова ціна - 979 800 гривень

OpenMarket продає 200 тис. кубометрів арештованого природного газу "Оператора газосховищ України" за стартовою ціною 979,8 тис гривень.

Про це повідомляє пресслужба OpenMarket.

Зазначається, що на електронний аукціон Державного підприємства "СЕТАМ" виставлено 200 000 куб. м арештованого природного газу, який знаходиться в підземних сховищах ПСГ філії "Оператора газосховищ України" за стартовою ціною – 979 800 грн.

"Такої кількості газу вистачить щоб забезпечити школу або дитячий садок опаленням на кілька місяців. Брати участь в аукціоні може кожен, в тому числі, органи місцевого самоврядування – у нас немає обмежень", – наголосив генеральний директор "СЕТАМ" Віктор Вишньов.

У повідомленні вказано, що постанова про опис та арешт майна  боржника від 27 листопада 2019 року, ЗВП № 60729314 від приватного виконавця Щербакова Ігоря Миколайовича.

Аукціон відбудеться 3 лютого.

Нагадаємо, 5 грудня Кабінет міністрів України схвалив рішення щодо реалізації пілотного проєкту продажу окремих партій необробленої деревини через систему електронних аукціонів "Прозорро. Продажі".

 

Loading...
Loading...
Loading...