live

Рішення щодо розвитку інфраструктури між Україною та Польщею треба приймати зараз, потім буде пізно, - посол Польщі

За його словами, польська сторона вже розвиває прикордонну інфраструктуру

з відкритих джерел Посол Республік Польща в Україні Бартош Ціхоцкі
загрузка...
загрузка...

Посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцкі заявив, що рішення про розвиток інфраструктури між двома державами треба приймати зараз, оскільки потім буде пізно. Про це він сказав в ефірі Українського радіо.

За словами посла, зі сторони Польщі прикордонна інфраструктура розвивається вже зараз, зокрема, було побудовано сучасні дороги до кордонів з Україною, модернізовано прикордонні переходи. Наразі на аналогічні дії чекають зі сторони України.

"Була дуже цікава зустріч міністрів інфраструктури минулого року. Ми були зацікавлені, як новий уряд ставиться до ідей попереднього уряду. Там була ідея "go highway", побудувати сучасний хайвей з Одеси до Катовіце і до Гданська. Об'єднати Чорне море з Балтійським. Ми зрозуміли, що в міністра Криклія свої ідеї, тож чекаємо. Це мільярди грошей, які ми вже витратили на колишню ідею, і це потенційно мільярди грошей, які можуть піти шляхом Китай-Росія-Білорусь-Польща, чи Туреччина-Румунія-Захід, чи Китай-Азія-Україна-Польща. Вирішувати треба зараз, бо потім буде пізно", – наголосив Ціхоцкі.

Нагадаємо, голова оператора ГТС Сергій Макогон заявив, що після підписання прямої угоди між операторами ГТС Україна може "віртуально" імпортувати газ з Польщі

Loading...
Loading...
Loading...